Super zvukotěsné materiály

Super zvukotěsné materiály

Rychlé údaje Místo původu: Guangdong, Čína (pevnina) Výrobce: Vinco Číslo modelu: V-4577 Typ: Protihlukové zábrany, černý typ, typ pramene, s tkaninou Typ výrobku: Velkoobjemový vinylový materiál: PVC Velikost: 1200 * 10000mm Tloušťka 1200 * 5000 mm: 1,2 mm, 2 mm, 3 mm Hustota: 33KG / Rol2,4-5 kg / m2 Tvar: Roll Funkce: Zvukotěsná, Tepelná izolace, Zvuková izolace, Ohnivzdorná atd. Životní prostředí: Stupeň E1 Certifikát: CE, SGS

Podrobnosti o produktu

popis produktu

Materiály hromadně naložený vinyl

Mass Loaded Vinyl je druhem nově navrženého zvukového izolačního produktu, který je vyroben z makromolekulárního materiálu, kovové energie a dalších doplňkových složek.

Přidání masově naloženého vinylu je nejlepší způsob, jak od přenosu přes vaše zdi, stropy nebo podlahy a masově naložený vinyl je nejlepším řešením pro přidání hmoty! Hromadně naložený vinyl je široce používán v halách, kancelářích, autech atd.

Parametry produktu

Parametry produktu
Jméno výrobku Hromadně naložený vinyl
Materiál PVC
Velikost 1200x10000mm 1200x5000mm
Tloušťka 1,2 mm, 2 mm, 3 mm
Hustota 2,4 - 5 kg / m2
STC 26-30 dB
Typ S tkaninou, stříbrem a normální černou
Tvar Válec
aplikace Průmyslová budova, vnitřní, auto, KTV, disco atd
Funkce Vysoká míra zvukotěsnosti, ohněvzdornosti, prostředí, snadná instalace atd
Osvědčení CE
Instalace

1/8 "tlustý super zvukově izolační materiál hromadně naložený vinyl

Hromadně naložený vinyl je velmi snadnou instalací bariéry, což usnadňuje vyzkoušení každého Do-It-Yourself-er. Stačí aplikovat hromadně naložený vinyl na cvočky vaší zdi, pod podlahou nebo na stropní trámy a jste na cestě k odhlučnění vašeho domova!

Hot Tags: super zvukotěsné materiály, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, přizpůsobené, nejlepší, cena, Velká Británie
Dvojice:Deadening Felt Další:Silný MLV 3 mm

Dotaz

You Might Also Like