Zvukotěsná studiová místnost pěna

Zvukotěsná studiová místnost pěna

zvukotěsná studiová pěna, jak snížit hluk? Když se zvuky dotýkají vlnové pěny, zvuk se setká s překážkami, nedokáže se dostat do stěny a naklonit se, a pak zklidnit životní prostředí. nabízíme různé hustoty, barvy a tloušťku, aby se zabránilo hluku obtěžovat zvuk qulity ve studiu ...

Podrobnosti o produktu

zvukotěsná studiová pěna, jak snížit hluk? Když se zvuky dotýkají vlnové pěny, zvuk se setká s překážkami, nedokáže se dostat do stěny a naklonit se, a pak zklidnit životní prostředí.


nabízíme různou hustotu, barvy a tloušťku, aby se zabránilo hluku obtěžovat zvukovou kvalitu na studovně. Zvukotěsná pěna .Studio je normální zvukově absorbující materiály, dokonalé akustické zvukové izolační produkty.


Název produktu:

zvukotěsná studiová pěna

Specifikace :

1000 * 2000 mm

Tloušťka:

25 mm / 35 mm / 50 mm / 75 mm

Suroviny :

Polyuretanová houba

Hustota :

15 kg / m3 -45 kg / m3

Balení:

2 sada v poly bagu

Sada:

16 kusů jako plná sada

Tvar panelu:

Vlna

Barva :

Červená, černá, žlutá, zelená, modrá atd


Produkty jsou široce používány v oblasti stavebnictví; hotely, ktv, bary, restaurace, domácí zvukové zázemí, studio, terminál, škola, divadlo, koncertní sál, tělocvična, banka, cenné papíry, letištní hvězda, senior office, konferenční místnosti, a zábavních podniků.


Hot Tags: zvukotěsný studiový pokoj pěna, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, na míru, nejlepší, cena, Velká Británie
Dvojice:Skvělá zvukotěsná akustická pěna Další:Zvuk absorbující pěnové desky zeď

Dotaz

You Might Also Like