Polyethylenová pěna

Polyethylenová pěna

Shenzhen Vinco Zvuková izolace Materials Co, Ltd je jedním z nejlepších výrobců polyetylénové pěny a dodavatelů v Číně, vítáme na velkoobchodní naše zakázkové polyethylenové pěny vyrobené ve Velké Británii, a také vítáme, aby zkontrolovali cenu u nás. Specifikace konečného produktu: Konvenční široký: 1-1,5 m ...

Podrobnosti o produktu

Shenzhen Vinco Zvuková izolace Materials Co, Ltd je jedním z nejlepších výrobců polyetylénové pěny a dodavatelů v Číně, vítáme na velkoobchodní naše zakázkové polyethylenové pěny vyrobené ve Velké Británii, a také vítáme, aby zkontrolovali cenu u nás.

Specifikace koncového produktu:

Konvenční šířka: 1-1,5 m

tloušťka: 3-15 mm přehodnotit (další mohou být diskutovány později)

poměrný rozsah: pětkrát, desetkrát, 15krát, 20krát, 30krát (30krát normální)

Chemický zesíťovaný polyethylenový pěnový materiál --- XPE, s chemicky zesíťovacími pěnovými látkami s nízkou hustotou polyethylenu, krátký pro XPE. Vyznačuje se netoxickým, kvalitativním světlem, nízkou bibulózní rychlostí, odolností proti vodě a vynikající tepelnou izolací, odolnou vůči chemikáliím a dobrým fyzikálním vlastnostem. Může vyrobit pěnové materiály různých poměrů, různé tloušťky a různé barvy, jejich sekundární zpracování je vynikající, může se také zpracovávat do různých kompozitních materiálů s jinými kompozitními materiály.

V souladu s požadavkem trhu vyvinula naše společnost vlastní funkční produkty XPE: vysoký plamen zpomalující XPE, vodivý XPE, antibakteriální mouldproof XPE, vysoce odolný XPE, vysoce elastický XPE atd.

Výrobky mají vysokou kvalitu nadřazenosti, jako je vysoká odolnost proti vysokým teplotám, zpomalovač hoření, nízká hustota, hladký povrch a odolnost proti opotřebení, vysoká odolnost, odolnost proti stárnutí, vodivost, odolnost proti vodě, zvuková izolace, tepelná izolace, výkon, atd. Jedná se o druh funkčních materiálů s vlastnostmi proti plísním a všemi druhy ostatních chemických korozivzdorných látek, které jsou v souladu s mezinárodními standardy ochrany životního prostředí.

Hot Tags: polyethylen pěna Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, na míru, nejlepší, cena, Velká Británie, expandované polyethylenové pěny, polyethylenové pěnové desky, polyetylénová pěnová role
Dvojice:Vlastní pěna Další:Uretanová pěna

Dotaz