Vynikající zvukotěsná akustická pěnová deska

Vynikající zvukotěsná akustická pěnová deska

Akustická teorie Obsahuje mnoho pórů a bublinek uvnitř i vně, kdy se mohou objevit zvukové vlny, které mohou způsobit vibrace ve vzduchové mezerě, kvůli viskozitě vzduchové odolnosti, tření vzduchu se stěnou otvoru, značná část zvuku energie do tepelné energie, která se spotřebuje ....

Podrobnosti o produktu


Akustická teorie
Má uvnitř i venku spoustu pórů a bublinek, kdy se mohou objevit zvukové vlny, které mohou způsobit vibrace ve vzduchové mezerě, kvůli viskozitě vzduchové odolnosti, třením vzduchu se stěnou otvoru, značnou část zvukové energie do tepelná energie, která se spotřebovává. Navíc, když vzduch adiabatic komprese, vzduch nadále dochází k výměně tepla s dírou stěny, kvůli tepelnému vedení, také dělat část energie zvuku do tepelné energie.

Specifikace produktu
Hustota: 15-35 kg / m3
L2000mmXW1000mm, dle vlastních požadavků


název

akustický panel

Hustota

12-60kgs / m3

Barva

černá, zelená, modrá, bílá nebo podle požadavků.

Funkce

ekologicky šetrný, absorbuje zvuk, udržuje teplo, tepelnou izolaci, dobrou elasticitu, dekoraci na stěnu, nárazuvzdorný, proti vlhkosti, proti tření.


aplikace
Vysoká tlumiče hluku mohou být použity v tlumiči budov, budování tlumičů izolační techniky, obalů a těsnění výrobků, generátorů, tlumičů, klimatizace, akustické zkušebny, hudebního studia, reproduktorů, audiotechniky, studií, hvězdných hotelů a dalších průmyslových odvětvích a místech.

Hot Tags: vynikající zvukotěsný akustický pěnový panel, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, na míru, nejlepší, cena, Velká Británie
Dvojice:Zvukotěsné panely Akustické panely s pěnovým tvarem vejce Další:Akustická pěnová zvuková izolace

Dotaz

You Might Also Like