Deska oxidu hořečnatého

Deska oxidu hořečnatého

Shenzhen Vinco Zvuková izolace Materials Co, Ltd je jedním z nejlepších výrobců a dodavatelů oxidu horečnatého desky v Číně, vítáme na velkoobchodní naše zakázkové desky z oxidu horečnatého vyrobené ve Velké Británii, a také vítáme, aby zkontrolovali cenu u nás. Skleněná tabule s hořčíkem Úvod produktu Je vyroben z ...

Podrobnosti o produktu

Shenzhen Vinco Zvuková izolace Materials Co, Ltd je jedním z nejlepších výrobců a dodavatelů oxidu horečnatého desky v Číně, vítáme na velkoobchodní naše zakázkové desky z oxidu horečnatého vyrobené ve Velké Británii, a také vítáme, aby zkontrolovali cenu u nás.

Sklo z hořčíku

Představení produktu

Je vyroben z vysoce čistého oxidu hořečnatého (MgO), vysoce kvalitního chloridu hořečnatého (MgCl2), tkaniny ze skelných vláken odolných vůči kyselinám, pružného vlákna, chemické stability, polymeru, vysoce výkonného modifikátoru.

název:

Sklo z hořčíku

Materiál:

sádrokartonové desky

Velikost:

2440mm * 1220mm * 3/5 / 6mm nebo přizpůsobené

Tvar:

list

Požární odolnost:

Známka

barva

Bílé nebo přizpůsobené

balík

tašky

Environmentální

Třída E1

hustota

17 kg / m3 nebo přizpůsobené nebo přizpůsobené

Funkce

1 Může být použit jako stěnový panel, stropní deska, protipožární deska, vodotěsná deska, jako je použití,

2 Alternativní dřevěná překližka, rolety, dvířka, nábytek a další výzdoba interiérů

3 Také může podle požadavku provést některé smíšené barvy, vodní barvy a může být zpracován na různé typy desek.

Zásada

1 Uprostřed skleněné horčíkové desky je nejzákladnější materiál, před formálním použitím by měla být povrchová dekorace provedena.

2 Skleněná horní deska má dobrou odolnost vůči ohnivzdornosti, plech je nehořlavý, doba spalování plamene je nulová, 800 ° C bez spalování, 1200 ° C bez ohně.

3.Ochrana ohniště dosáhla více než 3 hodiny, v případě požáru, v procesu spalování může absorbovat hodně tepla, zpozdit zvýšení teploty okolí.

Dávejte pozor na

1 Přiměřené zdobí skleněné horčíkové desky staveniště, farební deska řezání a horní oddělit, měl lepší izolační opatření nebo udržet určitou vzdálenost.

2 Skleněná horní deska musí mít dostatečnou výztuž.

3 Na střeše opatření není třeba mít kompletní opatření, střecha nemůže být příliš dlouhá.

Hot Tags: oxid horečnatý deska Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, na míru, nejlepší, cena, Velká Británie, deska ze skla z hořčíku, mgo deska
Dvojice:Zvukotěsná zvuku bloku panel Další:Nástěnný koberec

Dotaz

You Might Also Like