Izolační deka

Izolační deka

Shenzhen Vinco Zvuková izolace Materials Co, Ltd je jedním z nejlepších výrobců a dodavatelů izolačních pokrývek v Číně, vítáme na velkoobchodní naše zakázkové izolace deku vyrobené ve Velké Británii, a také vítáme, aby zkontrolovali cenu u nás. Zvukové izolační materiály z podlahové izolace jsou ...

Podrobnosti o produktu

Shenzhen Vinco Zvuková izolace Materials Co, Ltd je jedním z nejlepších výrobců a dodavatelů izolačních pokrývek v Číně, vítáme na velkoobchodní naše zakázkové izolace deku vyrobené ve Velké Británii, a také vítáme, aby zkontrolovali cenu u nás.

Zvuková izolace z podlahové izolace je druh vysoce měkkých a měkkých válcovaných materiálů, mezi něž patří suroviny z pryže, polymery s omítkou, široce používané pro izolaci stěn a stropní izolaci, platí také pro potrubí, zvukovou izolaci a mechanické tlumení přístroj.

Jméno výrobku

Podráždění podlahy bylo cítit

Velikost

1200 * 10000 * 1,2 mm / 2,0 mm / 3,0 mm

Hustota

20 kg / roli

Barva

Černá

Tvar

Válec

Koeficient absorpce zvuku

27db

Environmentální

Třída E1

Protipožární

Třída B1

Materiál

Guma, polymerní materiály, kovový prášek

Balení

Standardní poly tašky, jedna role v poly

Aplikace:

● Klimatizovaný pokoj, kompresorová místnost, čerpací místnost, dílna, místnost pro akustickou techniku, akustické kryty, zvukotěsné, zvukotěsné dveře atd.

● Koncertní sály, divadla, nahrávací studio, studio, posluchárna, konferenční místnost, tělocvična, výstavní síně, taneční sály

Teorie:

Podrážděná podlahová krytina je zvukově izolační materiál s vysokou hustotou, nemůže se snadno samovolně šokovat, takže když ji umístíte na stěnu, zablokované plstění může zabránit včasnému šokování stěny, aby bylo dosaženo skvělého zvukově izolačního efektu.

Výhody:

● Dobrý zvukový izolační materiál

● S odolností proti tlumení, protipožární, proti vlhkosti

● zvuková bariérová rohož má dobrý zvukově izolační efekt, zabraňuje příchozí externí zvukové komoře, čímž se mění vnitřní životní prostředí.

● Zabraňte šíření vnějšího zvuku do místnosti, zlepšení kvality života

● 100% environmentální a protipožární

Hot Tags: izolace deku Čína, výrobce, dodavatelé, továrna, velkoobchod, na míru, nejlepší, cena, Velká Británie, izolační přikrývky
Dvojice:Zvuková izolace Další:Ne

Dotaz

You Might Also Like