Potrubní izolační pěna s Alumiun fólií

Potrubní izolační pěna s Alumiun fólií

Zvukově izolovaný produkt je vyroben z plsti 30MM vlnové absorpční houby a kombinace zvukově izolovaných tlumicích materiálů. vnější vrstva je hliníková cínová fólie. (trubková pěna, termo pěnová podložka) Tři kombinace materiálů mohou dosáhnout nejlepšího zvukově izolovaného účinku. Účinek: Separační objem Rw je pevná izolace 32 dB Výrobky mohou zakázat zvuk z bloků a otřesů a hluk ze zařízení a potrubí atd. (Gumová rohož, pěnová rohož, pěnová houba) * Snadné řezání jednoduchými nástroji, jako je jako nůž (gumová pěnová výplň) * Použití: Architektura, obývací pokoj, tovární budova, strojírna, zasedací místnost, více sál, KTV, průmyslová trubka, kancelář, mobilní atd.

Podrobnosti o produktu

Zvukově izolační materiál potrubí.

Zvukově izolační trubkový materiál je vyroben z vlnité akustické pěny, hromadně naložené vinylové a hliníkové fólie. Může být nehořlavý, zvukově izolační a pohlcující zvuk.


Parametr:


Název produktu: Zvukově izolační materiál potrubí

Materiál: Vlnová akustická pěna, MLV, hliníková fólie

Velikost: 1 000 * 2 000 mm (lze upravit)

Tloušťka: 23 mm vlna pěna + 2 mm MLV + hliníková fólie

Barva: stříbrná + černá + modrá

Hustota: 25 kg / m3 (vlna akustická pěna)

Tvar: Roll

Balení: Standardní poly taška

Hot Tags: trubková zvuková izolační pěna s hliníkovou fólií, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, přizpůsobený, nejlepší, cena, Velká Británie
Dvojice:Zvuková izolace hromadně naložený vinyl Další:Blue Sound Barrier Curtain s hromadně naloženým vinylem

Dotaz

You Might Also Like