Akustické přepážky pro tělocvičnu zvukovou izolaci

Akustické přepážky pro tělocvičnu zvukovou izolaci

Závěsná akustická přepážka akustické zařízení, které se pozastavuje nad nahrávací konzolou, ovládá časné odrazy, chvění ozvěny a pomáhá eliminovat vlny ve stoje, které způsobují rezonanční špičky v kritické poloze mixu. Jakmile budete na svém místě, okamžitě si vychutnáte více kontrolované a intimnější akustické prostředí, větší sladké místo a sníženou únavu uší.

Podrobnosti o produktu

Závěsné akustické přepážky

Závěsné akustické přepážkyakustické zařízení, které se pozastavuje nad nahrávací konzolou, aby kontrolovalo včasné odrazy, chvění ozvěny a pomohlo eliminovat vlny ve stoje, které způsobují rezonanční špičky v kritické poloze mixu. Jakmile budete na svém místě, okamžitě si vychutnáte více kontrolované a intimnější akustické prostředí, větší sladké místo a sníženou únavu uší.

Materiály:

Závěsná akustická přepážkaje vyroben z vysoké hustoty 6 lb na krychlovou stopu (96 kg / m³) skloměnu a závěsného kování. Skleněná vlna je zapouzdřena mikromešem a okraje jsou ošetřeny pryskyřicí, aby se zachovala minutová vlákna. Pro atraktivní vzhled je panel pokryt akusticky průhlednou látkou.

1301 (1)3


Hot Tags: akustické přepážky pro tělocvičnu zvukovou izolaci, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, přizpůsobené, nejlepší, cena, Velká Británie
Dvojice:Difuzor pro záznamové místnosti Další:Akustická bavlna ze 100% polyesterových vláken může být přizpůsobena

Dotaz

You Might Also Like