PVC koupelnové panely

PVC koupelnové panely

Shenzhen Vinco Zvuková izolace Materials Co, Ltd je jedním z nejlepších PVC panelů koupelnových výrobců a dodavatelů v Číně, vítáme na velkoobchodní naše zakázkové PVC koupelnové panely vyrobené ve Velké Británii, a také vítáme, aby zkontrolovali cenu u nás. Zelenější dřevo Výrobky ze dřeva, které vyrábíme s ...

Podrobnosti o produktu

Shenzhen Vinco Zvuková izolace Materials Co, Ltd je jedním z nejlepších PVC panelů koupelnových výrobců a dodavatelů v Číně, vítáme na velkoobchodní naše zakázkové PVC koupelnové panely vyrobené ve Velké Británii, a také vítáme, aby zkontrolovali cenu u nás.

Zelenější dřevo

Výrobky z dřeva z plastů, které jsou vyráběny z PVC, jsou "Greener Wood", což je druh dřevěného plastového kompozitu.

název:

Zelenější dřevo

Materiál:

PVC, dřevo

Velikost:

195 * 15 mm, 150 * 10 mm

Tvar:

List

Požární odolnost:

A1GARDE

barva

červené dřevo, lehký mahagon, cedr (mléčně bílá), třešeň (růžová)

balík

Standardní kartonová krabice, asi 10-30 kusů v krabici

Environmentální

A1 GARDE

Koeficient absorpce zvuku

0,95

Funkce

1.Jedná se o ekologicky šetrné, nepromokavé, protipožární, rychlou instalaci, vysokou kvalitu a nízkou cenu.

2. Nebude to špatné, jdou plesnivé, trhliny nebo výběrového řízení, a to i za použití špatného prostředí, jako je vnitřní, venkovní, sušení a vlhkost po dlouhou dobu.

3.it dodává tepelný stabilizátor a stabilizátor světla, odolnost proti ultrafialovému záření a nízkoteplotní rázové houževnatosti, které dávají výrobkům vyšší odolnost proti povětrnostním vlivům, odolnost proti stárnutí a anti-ultrafialové záření.

Teorie

1. Postup:

kombinace všech přísad → granulace suroviny → příprava surovin → sušení → vytlačování → chlazení pod vakuem → sledování a řezání → kontrola balení → balení a uvedení do skladu

2.Dřevější dřevo patří ke zdravému výrobku, jeho materiály jsou v určitém poměru smíchány s materiálem ze dřeva a jiným vysokým polymerem.

3. Po vysoké teplotě a lisování se vytvoří určitý materiál, který se používá při dekoraci domácností.

aplikace

1.Greener Wood může být široce používán ve vnitřních podlahách a stěnách, zejména ve vnitřních podlahách a stěnách kuchyně a toalety, protože prostředí je vlhčí, což není dosaženo skutečnou dřevěnou podlahou a zpevněnou podlahou.

2. Výrobní technika zelenějšího dřeva je tak flexibilní, že může vyrábět různé tloušťky a různé pružné dřevo podle různých potřeb, které se běžně používají při dekoraci interiéru.

Hot Tags: PVC koupelnové panely Čína, výrobci, dodavatelé, továrny, velkoobchod, na míru, nejlepší, cena, Velká Británie, upvc obkladové desky, koupelnové obklady z PVC panely, koupelnové obložení z PVC
Dvojice:Vnější stěnový panel s vodotěsným povrchem Další:Ekologický dřevěný panel MDF

Dotaz

You Might Also Like