Zvukotěsný nárazuvzdorný akustický izolační materiál

Zvukotěsný nárazuvzdorný akustický izolační materiál

Zvukotěsný nárazuvzdorný akustický izolační materiál Gumový plech je odvozen z latexové kapaliny z gumových stromů. Kaučuk má vynikající mechanické vlastnosti, nízkou kompresní sílu a vysokou pružnost. Má také vynikající dynamické a odskakovací vlastnosti. Je k dispozici v široké škále ...

Podrobnosti o produktu

Zvukotěsný nárazuvzdorný akustický izolační materiál Gumový plech je odvozen z latexové kapaliny z gumových stromů. Kaučuk má vynikající mechanické vlastnosti, nízkou kompresní sílu a vysokou pružnost. Má také vynikající dynamické a odskakovací vlastnosti.
Je k dispozici v širokém rozsahu tvrdosti od 30 ° do 90 ° pobřeží A.
Má dobrou odolnost vůči kyselinám, zásadám a solím. Přírodní kaučuk se nedoporučuje používat v oblastech, kde by mohl přijít do styku s oleji a uhlovodíky.

Aplikace:

Zvukotěsný akustický izolační materiál z pryžové fólie se používá jako skládací desky, nerezové ložiskové vložky, výplňové plastové desky, plechy s vysokou pevností v tahu, obchodní fólie s nebo bez vkládání bavlny / nylonu apod.

Výhoda produktu:

1) Ekologické a protipožární

2) lze libovolně řezat

3) snadná konstrukce


Hot Tags: zvukotěsný nárazuvzdorný akustický izolační materiál pryžový list továrna, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, na míru, nejlepší, cena, UK
Dvojice:Sound Control Deka, zvukotěsný vodotěsný mat Další:Akustické plstění podle Epdm Materials Architecture Felt

Dotaz

You Might Also Like