Průhledný plastový list

Průhledný plastový list

Shenzhen Vinco Zvuková izolace Materials Co, Ltd je jedním z nejlepších průhledných výrobců plastových listů a dodavatelů v Číně, vítáme na velkoobchodní naše zakázkové průhledné plastu vyrobené ve Velké Británii, a také vítáme, aby zkontrolovali cenu u nás. Zvuková izolace musí být připojena na desku, sádra ...

Podrobnosti o produktu

Shenzhen Vinco Zvuková izolace Materials Co, Ltd je jedním z nejlepších průhledných výrobců plastových listů a dodavatelů v Číně, vítáme na velkoobchodní naše zakázkové průhledné plastu vyrobené ve Velké Británii, a také vítáme, aby zkontrolovali cenu u nás.

Zvuková izolace musí být připojena na desku, sádrokarton, bloková deska, překližka, dýha, může účinně zlepšit izolační schopnost jedné desky.

Podrobné informace o produktu:

Jméno výrobku

Zvuková izolace byla cítit

Velikost

1200 * 10000 * 0,2 až 5,0 mm

Hustota

33 kg / roli

Barva

Černá

Tvar

Válec

Koeficient absorpce zvuku

29 db

Environmentální

Třída E1

Protipožární

Třída B1

Materiál

Guma, polymerní materiály, kovový prášek

Balení

Standardní poly tašky, jedna role v poly

Protipožární a zvukově izolační plst je ideálním zvukovým izolačním materiálem. Je vyroben z vysokomolekulárního materiálu, kovového prášku a všech druhů přísad. Izolační plst lehký, tenký, měkký, vysoký pevnost v tahu, bílý kašmírový povrch s dobrou zvukovou izolací.

Aplikace:

zvukově izolační plst Výrobky jsou široce používány v koncertní síni, nahrávacím studiu, studiu, monitorovně, zasedací místnosti, tělocvičně, výstavní síni, taneční síně, místnostech, hluku zařízení, hlukové bariéry apod.

Funkce:

Materiální ochrana životního prostředí, velké tlumení, zvuková izolace a působení tlumení vibrací jsou druh tlumícího materiálu.

Tento výrobek je vhodný pro všechny druhy vlhkého prostředí z nepromokavého, odolného proti vlhkosti, proti plísním, vhodný pro všechny druhy vlhkého prostředí

Hot Tags: čirý plastový list Čína, výrobce, dodavatelé, továrna, velkoobchod, na míru, nejlepší, cena, Velká Británie, PVC fólie, plastové fólie pro vysoké zatížení
Dvojice:Zvuková izolace Panely / polštář / přikrývka Pro stěny Buzení materiálu PVC Dehydratace Plst Další:Ne

Dotaz

You Might Also Like