Znalost profesionální zvukové konverze zvuku Zvuková izolace: tato nedorozumění ohledně zvukové izolace automobilu

- Jan 29, 2020-

1. Je nutná zvuková izolace automobilu?


Neexistuje žádná kladná odpověď. To, zda provést zvukovou izolaci, závisí na subjektivních pocitech jezdců na hluku automobilu. Někteří lidé nejsou citliví na hluk a řízení hlučných vozů, jako jsou Xiali a Qiyun, se necítí nepříjemně. Existují také lidé, kteří jsou velmi citliví na hluk. Regal se bude také cítit nepříjemně v uchu, když je asi 200 000 Magtonů. V tuto chvíli je třeba provést zvukovou izolaci. Nesledujte tedy trend, neprovádějte zvukovou izolaci, záleží na tom, zda to opravdu potřebujete.


2. Musí být vozidlo zvukotěsné?


Pokud chcete hluk odříznout, musíte nejprve pochopit, odkud hluk pochází, a znát zdroj hluku, pak můžeme situaci „napravit“. Mnoho majitelů automobilů za mnou přichází, abych provedl zvukovou izolaci nebo nahlédl do zvukových izolačních otvorů a požádal o zvukovou izolaci celého automobilu. Zdá se, že pouze Znají zvukovou izolaci auta, ve skutečnosti ne všechna auta jsou vhodná pro zvukovou izolaci auta.


U některých modelů není jejich vlastní zvuková izolace špatná nebo není k dispozici pouze určitá část zvukové izolace, není nutné provádět celou zvukovou izolaci automobilu, pokud je cílená. Pokud například máte pocit, že hluk pneumatik je hlasitý, stačí nainstalovat desky absorbující nárazy na dveře zavazadlového prostoru a náboj kola a poté na ně nasadit bavlnu pohlcující zvuk, efekt se však výrazně zlepší, ale vy neumisťujte jej na místa, kde je snadné vstoupit do vody, jako jsou například dveřní panely Zvuk pohlcující bavlnu.


3. Používá se čím více zvukově izolačního materiálu, tím lepší je zvukový izolační efekt?


Metoda zvukové izolace je velmi zvláštní. Pokud to nebude provedeno dobře, může být účinek zvukové izolace horší než původní automobil. Například vůz Honda Fit začal se spoustou čtyřdveřových zvukově izolačních materiálů, což je o 30% více než v současné praxi. Po dokončení jsem zjistil, že po zavření dveří to bylo velmi pronikavé. Je to izolovat příliš mnoho vysokofrekvenčních a vysokofrekvenčních zvuků, zvuky nízké frekvence jsou výrazné a pocit rovnováhy se ztrácí. Po uzavření dveří je pocit, že ušní bubínky budou zabouchnuty. To je vlastně problém. Příliš mnoho!Dvojice:Pouze 1% lidí zná malé znalosti zvukově izolačních dveří a oken Další:Existují tři důvody nízké kvality zvuku