Znalost izolace zvuku automobilu

- Jan 20, 2020-

■ Asfaltový substrát nelze použít k absorpci tělesných šokůExperimenty prokázaly, že kompozitní materiál používající vysoce čistou hliníkovou fólii a tlumící pryž má nejlepší účinek na tlumení nárazů. Po připojení k karoserii vozidla se vytvoří bimetalický sendvičový materiál, který má vlastnosti měkkosti, dlouhé životnosti, pohodlné konstrukce a není třeba pečení otevřeným plamenem, a má dobrý nárazníkový a tlumící účinek na rezonanční hluk karoserie.Několik dekoračních obchodů používá materiály na bázi asfaltových tlumičů nárazů. Jeho nevýhoda spočívá v tom, že musí být pečeno při vysoké teplotě, aby se mohlo upevnit na karosérii vozidla. Pokud není teplota rovnoměrně regulována, klesne také. Jeho absorpce nárazů a absorpce zvuku je pouze pětinou kompozitu z hliníkové fólie s vysokou čistotou.■ Kvalitní těsnění jsou stejně důležitáProjekt zvukové izolace systému je dokončen třemi kroky: tlumení, snížení hluku a utěsnění. Pozice na karoserii vozidla, které musí být zvukotěsné, jsou dveře, kufr, podvozek, kapota a střecha. Více než 80% hluku je přenášeno do automobilu pomocí systému odpružení, podvozku, kufru a dveří. Zvuková izolace dveří a kufru je nejzákladnějším zvukovým izolačním opatřením.

Je také důležité zvolit těsnění dveří. Dveře je třeba opakovaně otevírat a zavírat. Vzduch v Pekingu je suchý a povětrnostní pásy jsou náchylné ke stárnutí. Kvalitní těsnicí páska na dveře může nejen zlepšit utěsnění okraje dveří, vydržet výbuch písku na severu, ale také snadno vychutnat silný zvuk zavírání automobilů na špičkové úrovni.


Dvojice:Gongda Elektroakustická absorpční fúze Akustika byla odmítnuta, cena akcií vzrostla 148,91% letos Další:Pouze 1% lidí zná malé znalosti zvukově izolačních dveří a oken