Gongda Elektroakustická absorpční fúze Akustika byla odmítnuta, cena akcií vzrostla 148,91% letos

- Feb 10, 2020-

Večer 12. prosince, tongda electroacoustic co., LTD. (tongda electroacoustic co., LTD., 002655) oznámila, že společnost absorbuje a slučuje wanmo akustickou technologii co., LTD. (dále jen „wanmo akustika“) a související transakční záležitosti nebyly schváleny pracovním zasedáním revizního výboru pro fúzi a reorganizaci kótované společnosti CSRC. Obchodování s akciemi společnosti bude pokračovat v pátek 13. prosince 2019
Důvodem odmítnutí CSRC je to, že zveřejnění skutečnosti, že skutečný správce veškeré magické akustiky se v posledních třech letech nezměnil, není dostatečné a že veškeré zdroje prodeje a zisku magické akustiky jsou vysoce závislé na spřízněných stranách, které nesplňuje příslušná ustanovení článku 43 správních opatření pro reorganizaci podstatných aktiv kótovaných společností.
V současné době se Avonsound, dceřiná společnost veškeré magické akustiky, stala ovládajícím akcionářem společnosti s 15,27% podílem ve společnosti. Změna proběhla v roce 2017.
Podle oznámení je původním kontrolujícím akcionářem celkového elektrického zvuku weifang high-tech, původní skutečný ovladač je zhao duren, Yang jinjun, dong xiaomin, ge xiangjun. V prosinci 2017 podepsala weifang gaoke and a sonology, dceřiná společnost wanmoacoustics, smlouvu o akvizici akcií mezi weifang ai sonology technology Co., ltd. a weifang gaoke electronics Co., Ltd. na Shandong Gettop Acoustic Co., Ltd. Převod byl dokončen 6. března 2018. Po dokončení registrace převodu akcií se největší akcionář a skutečný správce společnosti změnili. Ovládající akcionář se změnil na ai sonologii a skutečný správce se změnil na xie guanhong.

Dvojice:Zvuková izolace Další:Znalost izolace zvuku automobilu