Akustický panel pro zvukovou izolaci

- Feb 13, 2020-

Hlavní vlastnosti zvukové izolační desky: pro zajištění absorpce zvuku, zvukově izolačního účinku areálu jsou jeho vlastnosti jednoduchá výroba, instalace
1. Velký zvukový izolační objem: průměrný zvukový izolační objem je 30 dB. (podmíněná bavlna absorbující zvuk 48K, tloušťka 95 × výška 500 × délka 1000 - 3000)
2, odolnost proti povětrnostním vlivům: výrobek má odolnost vůči vodě, tepelná odolnost, uv odolnost, nebude způsobena změnou teploty dešťové vlastnosti nebo neobvyklé kvality. Hluková bariéra produktu přijímá vytrvalostní desku, galvanizovanou vytrvalostní desku, skleněnou vlnu, povrch ocelového sloupku H galvanizovaný antikorozní životnost delší než 15 let.
3, zvuková izolace desky krásné: může si vybrat různé barvy a modelování kombinace, a okolní prostředí pro koordinaci, které tvoří krásné krajiny.
4, zvuková izolace desky ekonomika: montážní konstrukce, zlepšení efektivity práce, zkrácení doby výstavby, může ušetřit stavební náklady a náklady na pracovní sílu.
5, zvuková izolace desky pohodlné: paralelní instalace s jinými produkty, snadná údržba, snadno aktualizovat.
6, zvuková izolace desky zabezpečení: akustická deska přijme Φ 6,2 vodičů připojení na obou koncích pevné a zabránit sekundární zranění, personálu a ztrátě majetku.
7, lehká zvuková izolace desky: zvukové pohlcující desky řady výrobků, které mají vlastnosti nízké hmotnosti, kvalita metrů čtverečních je menší než 20 kg, může snížit stropní lehké kolejnice, zvýšené zatížení silnic, může snížit strukturální náklady.
8, zvukové izolace desky protipožární ochrany: použití ultrajemné skleněné bavlny, díky své vysoké teploty tání, nehořlavé, plně splňují požadavky na ochranu životního prostředí a protipožární předpisy, protipožární ochrany až do třídy A.
9. Vysoká pevnost: Vzhledem k různým klimatickým podmínkám v různých regionech Číny by mělo být v konstrukčním řešení plně zohledněno zatížení větrem. Je použit plech s pozinkováním 1,0 až 1,6 mm a drážky jsou protlačeny numerickým ovládacím zařízením, aby se zvýšila pevnost, takže produkt odolá tajfunu třídy 10-12 a tlak je 300 kg / m2.
10, vodotěsný, prachotěsný: louvetový design plně zohledňuje vodotěsnost, prachotěsnost, jeho úhel je nastaven na 450 stupňů, v prostředí prachu nebo deště, jeho pohltivost zvuku není ovlivněna, struktura byla stanovena v opatřeních pro odvod prachu vyhnout se vnitřní vodě.
11, zvukové izolace desky trvanlivost: design výrobku plně zohledňuje zatížení silničního větru, dopravní vozidla zasáhla bezpečnost venkovního antikorozního klimatu. Výrobek osazuje vytrvalostní desku z hliníkové slitiny, pozinkovanou vytrvalostní desku, skleněnou vlnu, povrchovou úpravu ocelového svislého sloupku z pozinkované oceli. Společnost zaručuje, že výrobky nebudou do 15 let korodovány, deformovány, pohlcující zvuk a izolovány.

Dvojice:Textilní panel Další:Zvuková izolace