Expandovatelná pěnová izolace

Expandovatelná pěnová izolace

Shenzhen Vinco Zvuková izolace Materials Co, Ltd je jedním z nejlepších expandovatelných pěnových izolačních výrobců a dodavatelů v Číně, vítáme na velkoobchodní naše vlastní přizpůsobitelné pěnové izolace vyrobené ve Velké Británii, a také vítáme, aby zkontrolovali cenu u nás. Barva produktu: bílá, černá. ostatní mohou být ...

Podrobnosti o produktu

Shenzhen Vinco Zvuková izolace Materials Co, Ltd je jedním z nejlepších expandovatelných pěnových izolačních výrobců a dodavatelů v Číně, vítáme na velkoobchodní naše vlastní přizpůsobitelné pěnové izolace vyrobené ve Velké Británii, a také vítáme, aby zkontrolovali cenu u nás.

Barva produktu: bílá, černá. jiné mohou být přizpůsobeny

Tloušťka jedné vrstvy: 2 až 12 mm

Tloušťka kompozitu: 2-100 mm

Rychlost pěnění: 5-30krát

Typy zpracování: cívka, řez, profil

Minimální množství: 1000 m.

Výrobní cyklus: 3 až 7 dní

Zavedení produktu: materiál XPE je chemicky zesíťující polyethylenová pěna, druh uzavřené pórové struktury, nazývané také nezávislé pěnění, a proto má výhodu nezávislého pěnového materiálu, známého také jako chemicky zesíťovaný PE. XPE je druh PE, který je vyroben z PE materiálu po pěnění chemické PE pěny. XPE pěnový chemicky zesíťující polyethylenový pěnový materiál, který se zesíťujícím činidlem s nízkou hustotou polyethylenové pryskyřice a pěnovým činidlem po kontinuální pěnění při vysokých teplotách porovnává s EPE (fyzikální pěnivý polyethylen, běžně nazývaný perleťová bavlna (fyzicky pěnový polyetylén, XPE má vyšší pevnost v tahu, otvor v bublině je tenčí.

Vlastnosti výrobku: XPE zesíťovací pěna překonává nedostatek křehké pěnové pěny, deformace, špatnou odolnost. Vyznačuje se ochranou proti vlhkosti, odolností proti nárazu, zvukovou izolací, tepelnou ochranou, tepelnou izolací, dobrou plasticitou a houževnatostí, recyklací, ochranou životního prostředí, silnou rázovou silou, kromě toho existuje mnoho dalších výhod, . XPE má také netoxickou, bez chuti, odolnost vůči lékům, odolnost vůči oleji, kyselinám, halogenidům a dalším různým chemickým vlastnostem a je snadno zpracovatelná, může se jednat o libovolné řezání s různými materiály, je to nová generace vysoká účinnost a úspora energie, materiál ochrany životního prostředí. Použití produktu: XPE se používá pro automobily, chladničky, klimatizace, chladničky, letadla, železniční vozidla, motor a tak dále, vhodné i pro přesné přístroje, polovodiče, tašky, hračky, obaly a další pole. může také využít svou snadnou formovatelnost a využívá se v oblasti výroby sportovních a rekreačních výrobků. Například surfovací prkno, vlhkostní matrace, jóga a tak dále. Na budově má ​​také určitý účel, který se používá k izolaci budov.

Hot Tags: expandovatelná izolace pěny Čína, výrobce, dodavatelé, továrna, velkoobchod, na míru, nejlepší, cena, Velká Británie
Dvojice:Odolné proti vlhkosti Další:Ne

Dotaz

You Might Also Like