Materiál skelných vláken

Materiál skelných vláken

Shenzhen Vinco Zvuková izolace Materials Co, Ltd je jedním z nejlepších výrobců skelných vláken a dodavatelů v Číně, vítáme na velkoobchodní naše zakázkové skleněné vlákno rohože vyrobené ve Velké Británii, a také vítáme, aby zkontrolovali cenu u nás. Odstředivá deka ze skelné vlny Představení produktu: Odstředivá ...

Podrobnosti o produktu

Shenzhen Vinco Zvuková izolace Materials Co, Ltd je jedním z nejlepších výrobců skelných vláken a dodavatelů v Číně, vítáme na velkoobchodní naše zakázkové skleněné vlákno rohože vyrobené ve Velké Británii, a také vítáme, aby zkontrolovali cenu u nás.

Odstředivá přikrývka ze skelné vlny

Představení produktu:

Odstředivá skleněná vata je drátěný materiál vyrobený z roztaveného stavu ze skelné vlny. S právním odstředivým vstřikovacím procesem a postřikem pomocí fibrózy, termosetovou pryskyřicí a následně tepelným vytvrzovacím procesem se jedná o výrobky s více použitím.

Je odolný proti ohni, bez toxických vlastností, odolný proti korozi, lehké hmotnosti, nízkému koeficientu tepelné vodivosti, dobré chemické stabilitě a nízké absorpci vlhkosti, dobrému hydrofobnímu a mnoha dalším výhodám, byl všeobecně znám jako vynikající materiál pro teplo konzervace, tepelné izolace, absorbující zvuk a byl široce používán.

Deska vyrobená z odstředivé skelné vlny je široce používána ve stavebnictví, chemickém průmyslu, elektronice, elektroenergetice, metalurgii, energetice, dopravě a dalších oblastech pro tepelnou ochranu a tepelnou izolaci, absorpci zvuku, snížení hluku, je významný.

Použití případů:

Tepelná izolace ocelových konstrukcí

Izolace trubek a zvuková izolace

Tepelná izolace trubek

4.od izolace zdi

5.vnitřní zvuková izolace

6.Vyrábíme vlakové vozíky

Specifikace odstředivé skelné vlny:

Produkt

délka (mm)

šířka (mm)

Tloušťka (mm)

Hustota (kg | m3)

Deska z vlny

1200-2200

600-1200

20-100

24-96

Přikrývka ze skelné vlny

11000,20000

1200

25-150

12,16,20,24,32,40,48

Trubka ze skelné vlny

1000

15-400

20-100

45-90

Hot Tags: sklo vlákno rohože Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, na míru, nejlepší, cena, Velká Británie, rohož ze skleněných vláken, rohož z skleněných vláken
Dvojice:Deska ze skleněných vláken Další:Ne

Dotaz

You Might Also Like