FAQ-3

3. prostor pohlcující tělo pracovní princip je zavedena

Místo pohlcující tělo ve srovnání s vnitřním povrchu absorpčním materiálem v oblasti projekce, prostor pohlcující tělo má více účinná absorpční plocha.

Kromě toho protože zvukové vlny na Pohltivost zvuku mnohonásobných odrazů mezi horním povrchem a v horní části budovy, která absorbuje z mnohokrát, zvýšit absorpci množství, zvýšit účinnost absorpce, často v střední a vysoké frekvence zvuku absorpční účinnost je nejvýznamnější.

Prostor pohlcující tělo běžně používají různé frekvence zvukové pohltivosti výkon jednoho absorpce tělo efektivní absorpci množství. Prostor, pohlcující těla akustického hluku snížení prostoru závisí hlavně na efekt Pohltivost zvuku těla, předsazení mezery a počet materiálu a struktury, také souvisí budování zvuku polních podmínkách. Například původní vnitřní povrchovou absorpci množství velmi málo, odrazy, doba dozvuku je velmi dlouhá, účinek snížení hluku zavěšené prostoru po Pohltivost zvuku těla často je 5-8 decibelů, hit 10-12 dB, jako například původní částka vnitřního povrchu absorpce je větší, proces dozvuku není zřejmé, pohlcující těla nejsou visí prostoru.