Podlahové zvukově izolační materiály

Podlahové zvukově izolační materiály

Shenzhen Vinco Zvuková izolace Materials Co, Ltd je jedním z nejlepších podlahových zvukotěsných materiálů výrobců a dodavatelů v Číně, vítáme na velkoobchodní naše zakázkové podlahové zvukové izolační materiály vyrobené ve Velké Británii, a také vítáme, aby zkontrolovali cenu u nás. Gumová podložka ...

Podrobnosti o produktu


Podlahový zvukotěsný materiál

Představení produktu

Gumové šokové podložky jako jeden z podlahových zvukotěsných materiálů v široké škále použití. Bylo vyrobeno z přírodního kaučuku a epdm pěny dohromady, má vlastnosti nárazového šumu, nárazuvzdorné a vodotěsné, zpomalující hoření a tak dále.

název:

Gumová podložka

Materiál:

gumu / epdm

Velikost:

1000 mm * 12500 mm * 5 mm

Tvar:

válec

Požární odolnost:

B2 stupeň

barva

Černá

balík

Igelitová taška

Environmentální

Třída E1

hustota

550 kg / m3

Funkce

1 Vysoká hmotnost a úplná pórová struktura vnitřního tvaru činí gumovou rázovou podložku vynikající dobrou odolnost proti nárazu, snížení hluku a voděodolnost.

2 Zabraňte růstu plísní a hub.


Pozornost instalace

1 Podle požadavků z různých důvodů budeme muset položit dlažbu, podlahovou ozdobnou vrstvu apod

2 Uložená gumová podložka by měla být utěsněná, těsnicí místo znovu utěsněno lepícím papírem, zabraňovat horní konstrukci betonu, infiltraci suspenze pod tlumičem vibrací, způsobené mostíkem.

Hot Tags: podlahové zvukoizolační materiály Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, na míru, nejlepší, cena, Velká Británie, zvukotěsné podlahové výrobky, podlahové protihlukové výrobky
Dvojice:Zvuková izolace akustických panelů Další:Ne

Dotaz

You Might Also Like