Gumové podlahy z tělocvičny

Gumové podlahy z tělocvičny

Popis Kaučukové dlažby jsou vyrobeny z granulátu z recyklovaného kaučuku s vysokou hustotou. Snadná instalace, vysoce hospodárná a trvanlivá - vhodná pro širokou škálu aplikací: Silné gumové dlaždice se úspěšně používají jako podlahy v posilovnách, ve školních prostorech, v zařízeních pro péči o psy, ...

Podrobnosti o produktu

Popis

Gumová dlažba je vyrobena z granulátu z recyklovaného kaučuku s vysokou hustotou. Snadná instalace, vysoce hospodárná a trvanlivá - vhodná pro řadu aplikací:

  • Silné gumové dlaždice byly úspěšně použity jako podlahy v posilovnách, ve školních vahách, v zařízeních pro psy, jako jsou podlahy v lyžařských chatkách, v šatnách a vykopaných, podlahách klubových domů s golfovými hřišti, nad sálavými vyhřívanými podlahami

  • navržený tak, aby výrazně absorboval a snížil vibrace bodového zatížení pro použití v pračkách, běžeckých pásmech a jiných předmětech, které vytvářejí vibrace.

  • univerzální a účinná ochranná podložka pro klasické aplikace na stavební konstrukce a ploché střechy (střešní terasy, ploché a zelené střechy, balkony, solární instalace, parkovací garáže atd.)

  • vhodná všude tam, kde vysoce kvalitní izolace nebo hydroizolace vyžadují bezpečnou fyzickou ochranu

  • vhodné pro řadu aplikací, které vyžadují odolnou gumovou ochranu s vysokou hustotou, jako jsou stáje, přívěsy, podlahy, chodníky a přístupové rampy.


Barvy:

Černá, černá s různými barvami EPDM fleky, zelená, modrá, červená, šedá, žlutá nebo na zakázku.

Vlastnosti: odolný, protiskluzový, protiskluzový, antistatický, odolný vůči oděru, proti korozi, odolný proti hluku, odolnost proti oxidaci, odolnost proti popálení cigaret, trvanlivý, netoxický a další.


Hot Tags: tělocvična pryžové podlahy, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, na míru, nejlepší, cena, Velká Británie
Dvojice:Dubová vícevrstvá konstruovaná dřevěná podlaha Další:černá IXPE pěna může být zvukově podložená pod podlahou

Dotaz

You Might Also Like