XPE pěna

XPE pěna

Shenzhen Vinco Zvuková izolace Materials Co, Ltd je jedním z nejlepších XPE pěnových výrobců a dodavatelů v Číně, vítáme na velkoobchodní naše vlastní XPE pěna vyrobené ve Velké Británii, a také vítáme, aby zkontrolovali cenu u nás. Specifikace výrobku: 1-1.5m normální šířka: 1-1.5m Tloušťka: 3-15mm (jiné ...

Podrobnosti o produktu

Shenzhen Vinco Zvuková izolace Materials Co, Ltd je jedním z nejlepších XPE pěnových výrobců a dodavatelů v Číně, vítáme na velkoobchodní naše vlastní XPE pěna vyrobené ve Velké Británii, a také vítáme, aby zkontrolovali cenu u nás.

Specifikace výrobku:

1-1,5 m normální šířka: 1-1,5 m

Tloušťka: 3-15mm (další tloušťku lze přizpůsobit)

Rozsah zvětšení: 5NA, 10NA, 15NA, 20NA, 30NA (společné: 30NA)

použití produktu XPE:

Oblasti použití: Produkty XPE jsou široce využívány, v současné době využívají až 350 druhů.

1, architektura, stavební inženýrství, střešní izolace, izolace stěn, ochrana tepla, tlumení a kondenzace, vodotěsnost, odolnost proti korozi a korozi materiálů; občanské různé základní materiály; nemrznoucí, zemětřesné pufrové materiály; dekorace interiéru, tapety, matrace a tak dále.

2, průmyslovou tepelnou izolaci, místnost pro vytápění a chlazení, izolační materiály a zásobníky vodních nádrží; potrubí chemických zařízení, potrubí horké vody, vodovodní potrubí izolační materiály proti mrazu; solární ohřívače vody, energeticky úsporné izolační materiály; centrální klimatizace, klimatizační tepelné izolační materiály.

3, Vozidla: automobilový interiér, strop, palubní deska, sluneční clona, ​​chladiče, podlahy a jiné materiály; sedadla řidiče, podlahy, dekorativní materiály; různá ochrana elektroinstalace vozidla, sedadla, dekorativní materiál.

4, balení: sklo, keramika a další křehké předměty balení, elektronika, komponenty, domácí spotřebiče, ochranné obalové materiály, zapalovače, hodinky, materiály na ochranu pera Wan, zdravotnické vybavení, přepravní polštářky; materiály na ochranu nábytku.

5, kulturní, sportovní a potravinářské oblasti: školní výukové materiály, dětské hračky, různé sportovní rohože, surfové pláště, plavecké záchranné vesty, použité plavecké a polštářkové materiály; kuchyňské umyvadlo, rohože, víčko a pantofle, klobouky atd.

6, Zemědělství, Lesnictví a Rybářské oblasti: chov, Seedling list; tepelné izolační materiály; Střešní plechové stropy, izolační materiály pro chladírenské sklady;

7, jiné oblasti: materiál letadla interiéru letadla, izolace z lodi, odpružení, vztlak, bezpečná klimatizace až do speciálních materiálů; tepelné izolace, dekorativní materiály; chladírenské vozy, izolační materiály automobilů živé čerstvé; zemní plyn, materiály na ochranu plynovodu.

Hot Tags: XPE pěna Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, na míru, nejlepší, cena, Velká Británie
Dvojice:Nárazuvzdorný a Non-slip XPE Foam Mat Další:Tlumení materiálu

Dotaz

You Might Also Like