Tlumení materiálu

Tlumení materiálu

Shenzhen Vinco Zvuková izolace Materials Co, Ltd je jedním z nejlepších materiálů tlumící výrobci a dodavatele v Číně, vítáme na velkoobchodní naše přizpůsobené materiál tlumení provedené ve Velké Británii, a také vítáme, aby zkontrolovali cenu u nás. Specifikace produktu IXPE: Konvenční šířka: 1 - 1,5 m ...

Podrobnosti o produktu

Shenzhen Vinco Zvuková izolace Materials Co, Ltd je jedním z nejlepších materiálů tlumící výrobci a dodavatele v Číně, vítáme na velkoobchodní naše přizpůsobené materiál tlumení provedené ve Velké Británii, a také vítáme, aby zkontrolovali cenu u nás.

Specifikace produktu IXPE:

Konvenční šířka: 1 - 1,5 m

tloušťka: 0,1 - 8 mm výše lze kombinovat

Rozsah zvětšení: 3krát, 5krát, 8krát, 15krát, 20krát, 30krát, 10krát, 35krát (30násobek konvenčního)

Certifikát: ISO9001 / SGS / ROSH

Zavedení produktu IXPE:

IXPE pěnu, že radiační zesíťující polyethylenová pěna používá polyethylen jako hlavní surovinu a pěnové činidlo a další přísady surovin mícháním zpracovatelského formování. Prostřednictvím průmyslového elektronového akcelerátoru, který je produkován vysokoenergetickým ozářením elektronovým paprskem, aby vznikl zesíťovaný (ve srovnání s tradičním chemickým zesíťováním jsou chemické zesíťovací látky toxické). Pro změnu molekulární struktury polyethylenu do těsné trojrozměrné síťové struktury, pěny, tvary, celé číslo a řada obráběcích procesů, vytvářejí jakýsi vysoce výkonný, vysoce kvalitní, nádherný vzhled, komfortní pocit, sekundární zpracovatelský výkon je dobrý, netoxický, bez chuti, vysoce kvalitních pěnových materiálů s uzavřenými drážkami.

IXPE Použití:

(1) oblasti balení: elektronika, komponenty, domácí spotřebiče a další vysoké nároky na ochranu a obalové materiály.

(2) oblasti vozidel: automobilová vnitřní výzdoba, strop, palubní deska, pokrývající starou desku, chladič, jako je podlaha

3) kultura a sport, obecné oblasti: školní výukové materiály, dětské hračky, sporty se všemi druhy MATS, surfboardy, plavání se záchrannými vestami, plovoucí a nárazníkový materiál.

(4) tepelně izolační materiály z chladného a teplého strojního zařízení, zásobníku na vodu a zásobníku, tepelně izolační materiál pro centrální klimatizaci a klimatizaci.

(5) architektura, stavební inženýrství, střešní, stěnová izolace, tepelná ochrana, pufrování a proti kondenzování, vodotěsnost, odolnost proti korozi a koroze materiálů; občanské různé základní materiály; mrazuvzdorné materiály; dekorace interiéru, tapety, matrace a tak dále.

Hot Tags: materiál tlumení Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, na míru, nejlepší, cena, Velká Británie
Dvojice:XPE pěna Další:Materiál pro tlumení vibrací IXPE

Dotaz

You Might Also Like