IXPE pěnová role 0,5 mm - 100 mm polyetylenová pěna

IXPE pěnová role 0,5 mm - 100 mm polyetylenová pěna

Popis produktu 1. Polyetylénová pěna (IXPE FOAM) je velmi jemná mikrobuněčná pěna. Iridiovaná zesíťovaná pěna se používá pro lékařské aplikace, pro vytváření srdce a pro vysoké koncové ochranné obaly a spotřební výrobky. Tato pěna může být skutečně vytištěna velmi jasně. 2. Chemicky ...

Podrobnosti o produktu


popis produktu


1. Polyethylenová pěna (IXPE FOAM) je velmi jemná mikrobuněčná pěna. Iridiovaná zesíťovaná pěna se používá pro lékařské aplikace, pro vytváření srdce a pro vysoké koncové ochranné obaly a spotřební výrobky. Tato pěna může být skutečně vytištěna velmi jasně.
2. Chemicky zesíťovaná pěna (XPE FOAM) má také dobré fyzikální vlastnosti, ale má větší náhodnou buněčnou strukturu. Chemicky zesíťovaná pěna může být také použita pro balení, tváření za tepla a širokou škálu aplikací.

Tyto pěny jsou dostupné v nejrůznějších formách, včetně EVA modifikovaných tak, aby pěny byly více ohebné, stejně jako s retardéry hoření. Zesíťované pěny jsou dostupné jak v kotoučích, tak i ve formě bloků, av různých barvách, stejně jako přirozené, bílé a černé.

Specifikace:
1) Barevné
2) materiál: PE pěna, vnitřní pěna s vysokou hustotou.
3) ekologicky šetrné: 6p-free, bez AZO, nízké olovo, nízké kadmium, může dosáhnout standard EN71
4) použití: dětská rohožka, matný matrace
5) funkce: Všechny materiály životního prostředí, lze přeložit, snadno vyčistit, trvanlivé.
6) barva: Barevné, červené, žluté, modré, zelené, oranžové, fialové.


Hot Tags: ixpe pěna role 0,5mm-100mm polyethylenová pěna, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, na míru, nejlepší, cena, UK
Dvojice:Čína Polyethylenová pěna pro trh Dubaj Další:Barevná zesítěná polyethylenová pěna IXPE XPE

Dotaz

You Might Also Like