Dřevěný akustický difuzor

Dřevěný akustický difuzor

Acoustic Diffuser, Vysoce kvalitní, Dřevěné absorbující panely, Výrobce, Dodavatel.

Podrobnosti o produktu

jméno výrobku
Difúze
Specifikace produktu

Šířka: 600 mm
Délka 600 mm
Tloušťka 100 mm

Přípustné tolerance: šířka ± 2 mm, délka ± 2 mm, výška ± 2 mm
Struktura produktu: pryžové masivní dřevo
Dokončit: Barva dřeva
funkce

Difuzor N1 z pevného dřeva odděluje dopadající akustickou energii, aby se zabránilo ozvěně a generovaly stojící vlny. Zajistěte rovnoměrnější zvuk, zlepšit prostředí a zlepšit jas zvuku. Difúzní frekvenční rozsah, až 2526 Hz, nejvyšší environmentální výkonnost může dosáhnout úrovně E1.

9

Difuzory se používají k léčbě aberací zvuku v místnostech, jako jsou ozvěny. Jsou vynikající alternativou nebo doplňkem absorpce zvuku, protože neodstraňují zvukovou energii, ale lze je použít k účinnému snížení výrazných ozvěn a odrazů, přičemž stále ponechávají živý ozvučovací prostor. Ve srovnání s odrazivým povrchem, který způsobí, že se většina energie odrazí pod úhlem rovnajícím se úhlu dopadu, difuzor způsobí vyzařování zvukové energie v mnoha směrech, což povede k více difuznímu akustickému prostoru. Je také důležité, aby difuzor šířil odrazy v čase. Difuzory mohou napomáhat šíření zvuku, ale proto se v mnoha případech nepoužívají; častěji se používají k odstranění zbarvení a ozvěn.

Difuzory QRD jsou široce využívány ve studiu, nahrávací místnosti, přednáškovém sále, domácím kině, kině, soukromém klubu, špičkovém klubu, koncertních sálech, tělocvičnách, letištích, hotelech, kanceláří, konferenčních místnostech, jednacích sálech, přijímacích sálech a všech druzích kulturní a zábavní místa.

Místo původu:

Guangdong, Čína (pevnina)

Modelové číslo:

600 x 600 x 100 mm

jméno výrobku:

Difuzor

cena produktu:

Online konzultace nebo telefonická konzultace

Struktura produktu ::

pryžové masivní dřevo

Dokončit::

Barva dřeva / mahagonová barva

velikost::

600 x 600 mm

Tloušťka:

100 mm

Přípustné tolerance ::

šířka ± 2 mm, délka ± 2 mm, výška ± 2 mm


Hot Tags: dřevěný akustický difuzor, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, přizpůsobený, nejlepší, cena, Velká Británie
Dvojice:Výrobci a dodavatelé pohyblivých příček Další:Zvukotěsné posuvné dělicí stěny

Dotaz

You Might Also Like