Zvukotěsná izolace hromadně naloženého vinylu

Zvukotěsná izolace hromadně naloženého vinylu

pružná protihluková bariéra společnosti Vinco široce používá zvukově izolační plsť, která má určitou flexibilitu z gumy, polymerní materiály jako hlavní surovina, používané hlavně u sádrokartonových desek pro izolaci stěn a izolaci stropu, platí také pro potrubí, zařízení pro tlumení hluku a vibrací.

Podrobnosti o produktu

Velice naložený vinyl

Materiál: PVC, kovový prášek, další pomocná složka
Velikost: 1,2 x 10 m / 1,2 x 5 m
Tlustý: 2mm / 3mm (jiné rozměry lze přizpůsobit)
Použití: Interiér
Použití: Stěna, strop
Tvar: Rohlíky
Výhoda: Redukce hluku, vodotěsná

mlv sound Barrier
mlv sound Barrier je odvozen od latexové kapaliny z kaučukových stromů. Guma má vynikající mechanické vlastnosti, nízkou kompresní sadu a vysokou odolnost. Má také vynikající dynamické a odrazové vlastnosti.
Je k dispozici v široké škále tvrdosti od 30o do 90o shore A.
Má dobrou odolnost vůči kyselinám, zásadám a solím. Přírodní kaučuk se nedoporučuje používat v oblastech, kde by mohl přijít do styku s oleji a uhlovodíky.
Aplikace:

mlv sound Barrier se používají jako parapetní desky, polštářky pro nevěsty, stříkané omítky, listy s vysokým tahem, reklamní fólie s vložením bavlny / nylonu nebo bez něj atd.

mlv sound Barrier - Jeden z nejúčinnějších a cenově dostupných zvukově izolačních podlahových materiálů na trhu se nazývá hromadně nabitý vinyl. S hmotností více než 2 libry na čtvereční stopu, která je tlustá pouze ¼ palce, se jedná o extrémně hustý materiál, který je nejúčinnějším blokováním vzdušného zvuku, jako jsou rozhovory sousedů, televizory, štěkání psů nebo rušné silnice. Výrobky jako Quiet Barrier mají STC hodnocení vyšší než 30 a na každých 10 SCT můžete očekávat snížení zvuku o 50%.

Výhoda produktu:

1) Šetrné k životnímu prostředí a nehořlavé

2) lze libovolně snížit

3) snadná konstrukce  

4) Odolné vůči olejům, teplu, otěruvzdornosti , proti nárazům atd.  

Balení a doprava

Velkoobjemové vinylové gumové balení: ve standardním polyethylenovém sáčku

Masážní vinylová pryž S hipping: po moři
Hot Tags: zvukotěsná izolace hromadně naloženého vinylu, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, přizpůsobená, nejlepší, cena, Velká Británie
Dvojice:Vysoce kvalitní nejlepší cena textilie akustický panel na zeď Další:Movable Partition Wall System pro konferenční sál, výstavní síň, obchodní centrum atd

Dotaz

You Might Also Like