Zvukotěsné posuvné dělicí stěny

Zvukotěsné posuvné dělicí stěny

Odborná dovednost pohyblivé příčky: Pohyblivá příčka Vinco je centralizací studia, projektování, prodeje, výroby, instalace a poprodejního servisu. Plné využití našich bohatých výhod akustické technologie. Pohyblivá dělicí stěna Vinco (pohyblivá základní deska a ...

Podrobnosti o produktu

Profesionální dovednost Movable Partition Wall:

Pohyblivá dělicí stěna Vinco je centralizací studia, projektování, prodeje, výroby, instalace a poprodejního servisu. Plné využití našich bohatých výhod akustické technologie.

Pohyblivá dělicí stěna Vinco (pohyblivá základní deska a pohyblivá dělicí stěna) má vynikající zvukovou izolaci a protipožární vlastnosti. Přijímáme pokročilé domácí i zahraniční technologie, v kombinaci s našimi bohatými zkušenostmi z praxe a kreativní design, naše výrobky mají flexibilní pohyb a snadno použitelné.

Naše pohyblivá dělicí stěna je hojně využívána ve výstavních halách, mezinárodních konferenčních centrech, hotelových banketech, KTV, prvotřídních restauracích, budovách vládních úřadů, zasedacích místnostech škol a nemocnic atd. A na všech místech, kde je třeba snadno oddělit a plně využít!

Pohyblivá dělicí stěna Vinco dosáhla úspěchu všech našich klientů, stavitelů a designérů. Těšíme se na spolupráci s více tuzemskými i zahraničními klienty a designéry, abychom dosáhli vyššího a společného úspěchu!Hot Tags: protihlukové posuvné dělicí stěny, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, přizpůsobené, nejlepší, cena, Velká Británie
Dvojice:Posuvné dělicí stěny profesionální manufaktura Další:Posuvná obslužná zeď pro konferenční místnost

Dotaz

You Might Also Like