Posuvná stěnová přepážka

Posuvná stěnová přepážka

Produktový úsek Aktivita oddíl se týká něčeho, co je snadné instalovat, opakovaně použitelné, průmyslové výroby, protipožární prevence, ochrana životního prostředí. Popis Design kancelářské výzdoby by měl věnovat pozornost postava prostoru, protože používáme pevnou stěnu, ...

Podrobnosti o produktu

Představení produktu

Aktivita oddíl se týká něčeho, co je snadno instalovatelné, opakovaně použitelné, průmyslové výroby, protipožární prevence, ochrana životního prostředí.


název:

Pohyblivý oddíl

Dokončit

Kůže

Šířka:

800-1100 mm nebo lze přizpůsobit

Materiál:

MDF, sklolaminát, hliník akustický

Požární odolnost:

Ano

barva

Žlutá nebo lze přizpůsobit

Koeficient absorpce zvuku

30-60 dB


Popis

Návrh kancelářské výzdoby by měl věnovat pozornost postava vesmíru, protože používáme pevnou stěnu, ale virtuální prostor, který má být obklopen. Pokud vaše kancelář nemá skleněný oddíl, vaše kancelářské prostředí je mimo datum. Mnoho firem používá sklo jako kancelářský oddíl, mnohé podniky na západě používají spoustu skleněných dělítek ve velkém počtu k vyřešení problému prostoru. Měli byste vědět, že skleněný oddíl denní světlo sex je obzvláště nádherný, ale také může vyřešit prostor. Ve srovnání s cenou je podobná v rozdělení, ale z krásné, rozdíl je příliš velký. Mnoho firem využívá účinek skleněných dělítek, který je zvláště dobrý.

Výhoda

1. Silná odolná opotřebení: životnost zavěšeného kola může dosáhnout více než 100 000krát.

2. Zdravá ochrana životního prostředí: dobře zvuková izolace a využívejte materiál ochrany životního prostředí pro zpracování.

3. Nebe a pozemní dráha: je namontována na stropě, bez dráhy na podlaze.

Teorie

1. Panely jsou vyrobeny z vysoce pevného ocelového skeletu, bavlny a dýhy se speciální izolací zvuku, povrch desky je hladký, má silný odpor, který má být ovlivněn.

3. Nezdobovat stopu na zeď, stačí jen žeriavová lišta zavěšená na stropě, na stejné výšce s výzdobou neštovic, neovlivní celou soudržnost prostoru, neviditelné změny.

4.Vynikající zvuková izolace zesílené stěny mezi utěsněním a volným roztažením a vynikající zvuková izolace se stěnovými panely a vodorovnou gumovou izolací.

Hot Tags: posuvné stěny příčky, posuvné stěny příčky pro bydlení, posuvné stěny příčky obytné, posuvné dveře rozdělovači dveře, posuvné stěny dělení Irsko, posuvné stěny dělení doma adoptovat, domestics posuvné stěny dělení Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, na míru, nejlepší , SPOJENÉ KRÁLOVSTVÍ
Dvojice:Kluzné stěnové panely Další:Návrh posuvných zdí

Dotaz

You Might Also Like