Kluzné stěnové panely

Kluzné stěnové panely

Představení produktu Jedná se o druh mobilní přepážky, která má některé vlastnosti zvukové izolace. Výhoda 1. Bezpečnost a stabilita: Po instalaci oddílu je stabilní a spolehlivý a není snadné se pohybovat. 2. Zvuková izolace: zvuková izolace, maximální koeficient ...

Podrobnosti o produktu

Představení produktu

Jedná se o druh pohyblivého oddílu, který má některé vlastnosti zvukotěsnosti.

Název:

Kancelářská stanice

Materiál:

MDF, sklolaminát, hliník Acousti

šířka:

900-1200 mm nebo lze přizpůsobit

vysoký:

2000-16000 mm lze přizpůsobit

Požární odolnost:

Ano

barva

Modré nebo lze přizpůsobit

Koeficient absorpce zvuku

30-60 dB

Výhoda

1. Zabezpečení a stabilita: Po instalaci oddílu je stabilní a spolehlivý a není snadné se pohybovat.

2. Zvuková izolace efekt: zvuková izolace efekt, maximální koeficient zvukové izolace může dosáhnout až 5 db.

3. Izolace a vliv na životní prostředí a tepelnou izolaci lze propouštět podle potřebného prostoru.

4. Ochrana životního prostředí a úspory energie: snadná instalace a opětovné použití.

5. Uvolněte membránu flexibilní a promíchejte ji volně, podporující její "flexibilitu". Celý proces může být dokončen jednou osobou.

Funkce

1. Obraz tvaru. Činnost dělení nemá, takže modelování svobody je velký, design by měl věnovat pozornost změny výšky, délky a aktuální situace, jako je jednota.

2. Pomocí zeleného materiálu pro ochranu životního prostředí a pokročilé technologie, aby bylo zajištěno, že množství uvolňování formaldehydu vyhovuje příslušným národním normám, jsou materiály zpracovávány profesionálním sušením.

3. Je odolný, zabraňuje deformaci, zpomaluje hoření, odolává vysokým teplotám, chrání proti stárnutí, odolává otěru, odolává poškrábání, odolává horkému a znečištění a dalších vlastnostech. Odolnost vůči kyselinám a zásadám současně nezmizí ani dlouhodobé používání.

Používání

Oddíl, druh vertikální desky. Jedná se o druh protáhlého vzpřímeného plechu, jednoho z aktivní části. Státní deska rozdělení může být vhodně zdobí některé z nástěnné malby, a vnitřní byly rozděleny do salonku, malý obývací pokoj, který bude různé funkční oblast prostoru, jako je jídelna, prostorové rozmanitosti.

Hot Tags: posuvné stěnové panely, posuvné stěnové panely obytné, posuvné stěnové panely domů adoptivní, posuvné stěnové panely vnitřní, posuvná stěnová panelová soustava, posuvné stěnové panely exteriér Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, na míru, nejlepší, cena, UK
Dvojice:Posuvná stěna Rezidenční Další:Posuvná stěnová přepážka

Dotaz

You Might Also Like