Návrh posuvných zdí

Návrh posuvných zdí

Představení produktu Aktivní oddíl také nazývaný oddíl, výstavní deska, mobilní obrazovka, mobilní oddíl, mobilní obrazovka a mobilní zvukové bariéry. Výhoda 1.Přechodová stopa, stačí instalovat oběžnou dráhu na podlahu nebo na stojanu, na podlaze není žádná stopa, nemáte ...

Podrobnosti o produktu

Představení produktu

Aktivní oddíl také nazývaný oddíl, výstavní deska, mobilní obrazovka, mobilní oddíl, mobilní obrazovka a mobilní zvukové bariéry.

Název:

Aktivní oddíl

Materiál:

Fabric, MDF

Šířka:

800-1200 mm nebo lze přizpůsobit

Vysoký

2000-4500 mm nebo lze přizpůsobit

Akustický koeficient:

30-60 dB

barva

Červená nebo může být přizpůsobena

Pozice

interiér

Výhoda

1.Přechodová stopa, stačí instalovat oběžnou dráhu na podlahu nebo na stojanu, na podlaze není žádná stopa, nemají žádné poškození na zemi.

2. Jednotlivé hliníkové materiály, které lze použít pro lakování.

3. Je vhodné sbírat, talíř se může skrývat ve speciální kazetě, nemá žádný účinek na celý vzhled.

4. Je široce používán při mnoha příležitostech.

Teorie

1. Aktivní rozdělení se používá výhradně jako průčelí separace ve vnitřním prostoru, jeho aplikace je pružnější, obvykle způsobuje blokující efekt, obecně to nedělá pod deskou, některé se dokonce mohou pohybovat. největší rozdíl mezi dělením a stěnou spočívá v tom, že pod desku se dělí oddíl, tedy výška fasády je odlišná.

2. Způsob ovládání škálovatelnosti plně ztělesňuje lidem orientovaný koncept, flexibilní hmatový dotek, pružinový provoz se stal bezpečnějším a trvanlivějším.

3. Jedno vchodové dveře nebo dvojité dveře lze instalovat podle požadavku.

4. Povrch panelu může odpovídat řadě povrchových úprav, aby se dosáhlo dekorace účinek různých stylů.

aplikace

Nejpopulárnějším způsobem rozdělení aktivit je tlumení skleněného dělení v současné době. Jedná se o oblast aktivit s reálným high-tech multifunkčním způsobem, který může efektivně snížit prostor a zvolit si otevřenost nedovoleného blízkého pohlaví prostoru, může být také použita jako tabulka při demonstraci projektu v oddělené stěně kdykoli . Zvládnutí mnoha dovedností, zatímco se specializuje na jeden.

Hot Tags: posuvná stěna design, posuvná deka design stěny, posuvná stěna designy, zadržení posuvná stěna design Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, na míru, nejlepší, cena, UK
Dvojice:Posuvná stěnová přepážka Další:Pohyblivá dělicí stěna pro galerii umění

Dotaz

You Might Also Like