Posuvné rozdělovací panely

Posuvné rozdělovací panely

Představení produktu Jedná se o druh výrobku, který může oddělovat prostor do několika částí s funkcí ochrany před vloupáním a protipožární ochranou. Výhoda 1.Effective prevence proti požáru: zvolit efektivní protipožární materiál, dobře preventivní požární odolnost, oheň může dosáhnout úrovně A ...

Podrobnosti o produktu

Představení produktu

Jedná se o druh výrobku, který může oddělovat prostorové prostory do několika částí, které mají funkci protipožární a protipožární.

Název:

Rozdělovač pokojů

Materiál:

MDF, sklolaminát, hliník Acousti

šířka:

800-1200mm nebo lze přizpůsobit

vysoký:

2500-16000 mm, lze přizpůsobit

Požární odolnost:

Ano

barva

Barevné nebo přizpůsobitelné

Koeficient absorpce zvuku

30-60 dB

Výhoda

1.Efektivní prevence proti požáru: zvolte účinné prostředky protipožární ochrany, preventivní požární odolnost, stupeň požáru může dosáhnout úrovně A

2. Různé styly: dělicí dveřní prkno může vyrobit do třívrstvého desky, protipožární desky, tapety a měkké tašky, ozdoba jako povrch látky, se souhlasem vnitřní dekorace divize, celý efekt je krásný a velkorysý .

3. Ušetřete prostor: při přijetí desky může být membrána skrytá, ušetříte prostor a snadno sbíráte.

Funkce

1. Může být demontován a restrukturalizován a je ekonomičtější a praktičtější jeho opakované použití. Pokud se přesunete nebo změníte adresu, stále se nemusíte starat o problém ozdobit znovu, může vyřešit zdobí potíže pro vás.

2. Sběr a použití jsou velmi výhodné, aplikace nemusí strávit mnoho úsilí, ruce jedné osoby mohou uchopit dveře jemně, podél stropu hliníkové slitiny železnice projde na určené místo. Můžete rychle změnit velikost prostoru s malým časem, když ho nepotřebujete, stačí ho zatlačit do připravené talíře uvnitř, umístit jej společně, uklizené a krásně, nemá vliv na celkovou krásu senzorického pokoj, místnost.

aplikace

Využijte nábytku a postavte jednu stranu u okna, které přirozeně rozdělí místnost do vnitřního prostoru ložnice, studovny, televizního pokoje a jiného funkčního malého prostoru, mezi nimi jsou body, protože prostor teče, takže vnitřní prostor pocitu se necítil zúžen, naopak zvyšoval asociativní účinek přilehlého prostoru.

Hot Tags: posuvné dělicí panely, posuvná přepážka design Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, na míru, nejlepší, cena, Velká Británie
Dvojice:Kluzné stěnové systémy Další:Posuvná stěna Rezidenční

Dotaz

You Might Also Like