Restaurace Movable Partition Wall

Restaurace Movable Partition Wall

Shenzhen Vinco Zvuková izolace Materials Co, Ltd je jedním z nejlepších restaurací pohyblivých výrobců dělicí stěny a dodavatelů v Číně, vítáme na velkoobchodní naše zákaznické restaurace pohyblivé příčky stěny vyrobené ve Velké Británii, a také vítáme, aby zkontrolovali cenu u nás. Aktivní dělící stěna Produkt ...

Podrobnosti o produktu

Aktivní dělicí stěna

Představení produktu:

Aktivita Oddělovací stěna, známá také jako vysoká komora, vysoká přepážka, vysoká dělící stěna, kancelářská obrazovka, se používá hlavně pro kancelářské prostory ke snížení hluku a vytváření nyní pracovní příležitosti jako situace.


Parametry

隔断详情介绍 小图.jpg


Vlastnosti oddílů aktivity:

1, dělící série produktů patří do moderního umění architektonického stylu, může oddělit prostor rychle, snadno použitelný a se snížením hluku, protipožární funkce.

2, přepážkové desky z vysoce pevného ocelového skeletu, speciální pryž, vysoce kvalitní izolační bavlna a dekorativní panely, povrch je hladký, silný až odolný.

3, oddělovací stěna zavěšená vestavěným přímým a univerzálním ocelovým kolem

s pružnou dráhou, vhodnou pro potřeby skladování.

4, země není potřeba dlážděné dráhy, jen visí dráhu na strop a dekorativní strop beze změny; neovlivňují celkovou koherenci prostoru, změny v neviditelných.

5, podle požadované, může být oddíl instalovat jednoduché a dvojité dveře pro snadný přístup.

6, může být povrch stěny použit s různými povrchovými úpravami, které splňují různé styly dekorativního efektu.

Hot Tags: restaurace movable partition wall Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, na míru, nejlepší, cena, Velká Británie, posuvné skládací přepážky
Dvojice:Pohyblivá dělicí stěna pro galerii umění Další:Ne

Dotaz

You Might Also Like