Pohyblivá dělicí stěna pro galerii umění

Pohyblivá dělicí stěna pro galerii umění

Shenzhen Vinco Zvukotěsné materiály Co., Ltd je jednou z nejlepších pohyblivých dělicích stěn pro výrobce a dodavatele uměleckých galerií v Číně, vítejte na velkoobchodě naší přizpůsobitelné pohyblivé dělící stěny pro uměleckou galerii vyrobenou ve Velké Británii a také vítejte, abyste si u nás mohli zkontrolovat cenu. Mobilní dělicí stěna ...

Podrobnosti o produktu

Shenzhen Vinco Zvukotěsné materiály Co., Ltd je jednou z nejlepších pohyblivých dělicích stěn pro výrobce a dodavatele uměleckých galerií v Číně, vítejte na velkoobchodě naší přizpůsobitelné pohyblivé dělící stěny pro uměleckou galerii vyrobenou ve Velké Británii a také vítejte, abyste si u nás mohli zkontrolovat cenu.

Mobilní dělicí stěna

Detailní informace:

Mobilní dělicí stěna je bezzemní sledovací systém, ale může používat totéž jako pevná zeď.

Může poskytnout flexibilní prostor pro výstavní centrum, hotel, nákupní centra, školu, mufti-funkční sál, konferenční místnost, školící místnost atd.

Specifikace:

název

mobilní dělicí stěna


Materiál

MDF, laminát, hliník Akustika

Dokončit

Lze zvolit melamin, tkaninu, kůži, tkaninový akustický panel

Součinitel

Průměr 38db

Šířka

800 - 1230 mm (vyrobeno podle vašich požadavků)

Výška

2000 - 16000 mm (lze přizpůsobit v omezeném rozsahu)

Max. Váha

250 kg / m

Tloušťka

65 mm 80 mm 100 mm

balení

Používá se dřevěná paleta nebo silný karton

Nehořlavý

Třída B

Environmentální

Stupeň E1

Funkce

Rozdělený prostor

Funkce

Zvukotěsný, ohnivzdorný, snadná instalace, opětovné použití, šetrné k životnímu prostředí

aplikace

Široce používán ve školící místnosti, kancelářských prostorech atd

Existují tři typy mobilní dělicí stěny:

1.65 typ:

65 mobilní dělicí stěna obklopená hliníkovým rámem, tloušťka je 65 mm, může to být oxidací, elektroforézou a dalším zpracováním podle přání zákazníka.

mobilní dělicí stěna 65 typu je lehká přepážka, její lehká váha, takže může být pohodlné a flexibilní ovládání .Každá stěna panel může být zavěšení a posuvné s kolem. Může také být otočen o 360 stupňů.

Typ 2,80

Mobilní dělicí stěna typu 80 je vysoce nákladný produkt, je středně těžký, takže je snadno ovladatelný a použitelný flexibilní. Je zavěšen dvěma závěsnými koly, může se otáčet a posouvat tlačit kamkoli, nejen stabilní a hladký, ale také ukazují rozmanitou prostorovou transformaci.

Typ 3.100

Mobilní dělicí stěna typu 100 je vysoce zvukově izolační panel, hmotnost je vyšší než u ostatních dvou typů.Ale má dobrou funkci zvukové izolace, je nejlepší volbou pro místo, kde je požadavek na absorpci zvuku.

Hot Tags: pohyblivá dělicí stěna pro uměleckou galerii Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, přizpůsobená, nejlepší, cena, Velká Británie
Dvojice:Návrh posuvných zdí Další:Restaurace Movable Partition Wall

Dotaz

You Might Also Like