Pracovní stěny NZ

Pracovní stěny NZ

Vinco Mobile Sound Barrier Production Přehled: Mobilní zvuková bariéra Vinco je vyrobena z vysoce kvalitních MDF, sklolaminátů a hliníkových akustických materiálů. Výrobek se těší dobré známosti u zákazníků v tuzemsku iv zahraničí. Mobilní bariéra je široce používána v našem každodenním životě, zejména v obchodních ...

Podrobnosti o produktu

Pracovní stěny NZ

Přehled výroby:

Vinco Operable Walls NZ je vyroben z vysoce kvalitních MDF, sklolaminátů a hliníkových akustických materiálů, výrobek má dobrou slávu mezi zákazníky v tuzemsku iv zahraničí. Mobilní bariéra je široce používána v našem každodenním životě, zejména v komerčních místech, jako je zahájení restaurace, multifunkční místnost, konferenční místnost. Má funkci zvukotěsné, protipožární, dekorace a tak dále.

Specifikace:


název

Pracovní stěny NZ

Materiál

MDF, sklolaminát, hliníková akustika

Velikost

800 * 3500 * 65mm (jiné velikosti lze přizpůsobit)

Součinitel

38 db v průměru

Balení

Dřevěná paleta

Povrch

Glazura

Povrchový materiál

Melamin

Protipožární

Třída B

Environmentální

Stupeň E1

Funkce

Rozdělení prostoru

Funkce

Zvukotěsný, nepromokavý, vodotěsný

aplikace

Široce se používá ve školící místnosti, kancelářských prostorách apod


Hlavní rysy:

1.Zvukově odolné, Vinco operabilní stěny NZ jsou vyrobeny z vysoce kvalitních akustických materiálů, které vám umožňují klidný pokoj, jaký si můžete představit, protože průměrný koeficient zvukotěsnosti může dosáhnout 38db.

2.Fireproof, Vinco mobilní bariéra také používat protipožární materiál, může být zařazen do odolnosti proti plameni a proti plameni. První se může dobře projevit při vzniku požáru.

3.Easyily Installation, všechny naše mobilní bariéry jsou jednoduché a pohodlné způsoby instalace.

4.Může zkrášlit jakoukoliv povrchovou výzdobu a získat lahodný vnitřní dekorativní efekt.

5.Flexibilní: může být složen a uvolněn volně a snadno, dokonce i jeden člověk může mít celý proces dokončen.

6. Pohodlně při sběru: když obdržíte desku, může být membrána skrytá ve speciální kazetě a bez ovlivnění celkového vzhledu.

Hot Tags: operabilní stěny NZ, operabilní stěny NSW, operabilní stěny newcastle, operabilní stěny národně, servisní národní operabilní stěny, nusing operabilní stěny Čína, výrobci, dodavatelé, továrny, velkoobchod, na míru, nejlepší, cena, UK
Dvojice:Specifikace operabilních oddílů Další:Pracovní stěnové systémy

Dotaz

You Might Also Like