Pracovní oddělené stěny

Pracovní oddělené stěny

Pracovní oddělené stěny Pracovní stěnové příčky s pomocí betonového stropu a konstrukce úhelníkového žebrového rámu pro upevnění koleje udržují v úrovni mezi horní částí panelu a sádrovým stropem, bez nutnosti spoléhat se na podlahu a podporovat panel. Není třeba se dotýkat podlahy, takže ...

Podrobnosti o produktu

Pracovní oddělené stěny


Pracovní stěnové příčky s pomocí betonového stropu a konstrukce rámu z ušlechtilého železa pro upevnění koleje, není třeba spoléhat na podlahu na podepření panelu tak, že může volně stojící na podlaze. Může být v souladu se sádrou strop.

Parametr:

jméno výrobku Pracovní oddělovací stěna
Modelka V-100
Materiál MDF, skleněná vlákna
Dokončit Melamin, kůže nebo tkanina
Šířka Do 1200 mm (lze přizpůsobit)
Výška Do 4500 mm (lze přizpůsobit)
Tloušťka 100 mm (lze přizpůsobit)
Hlavní příslušenství Sledujte, zavěste kolo, přeneste bar
Barva
Lze je přizpůsobit podle potřeby
Akustický koeficient 30-60 dB
Protipožární B1 stupeň
Environmentální
E1 Grade


Aplikace:


Pracovní oddělené stěny mohou být protipožární, takže není třeba se obávat, že byste byli zničeni cigaretou nebo jinými.

Obvykle se používá na některých místech, kde je třeba zvukotěsné, jako je restaurace, hotel, konferenční místnost a další.

Vyrobeno s materiály pohlcujícími zvuk a vybaveno zvukovými izolačními materiály nebo materiály pohlcujícími zvuk, které mohou snížit hluk a chránit soukromí lidí.


Hot Tags: operabilní stěnové oddíly, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, na míru, nejlepší, cena, Velká Británie
Dvojice:Pracovní stěny Další:Moderní operabilní oddíl

Dotaz

You Might Also Like