Operabilní náklady na oddíly

Operabilní náklady na oddíly

Vinko Activity Partition Přehled produktů: Aktivita oddíl může poskytnout velké pohodlí v každodenním životě lidí a v komerčních oblastech, jako je osobní dekorace pokojů a velké dekorace restaurací a rozdělení prostoru v potřebné a konferenční místnosti. Změní náš životní styl a přináší nás ...

Podrobnosti o produktu

Vinco Activity Partition

Přehled produktů:

Aktivita oddíl může poskytnout velké pohodlí v každodenním životě lidí a v komerčních oblastech, jako je osobní dekorace pokojů a velké restaurace dekorace a rozdělení prostoru v potřebné a konferenční místnosti. Změní náš životní styl a přivede nás do nové vize o změně prostoru. Velký prostor může rozdělit na několik malých prostorů a tato funkce je vítána našimi zákazníky ze všech prací života, zejména z průmyslu renovace domů.

Detaily produktu:

jméno výrobku

Oddíl aktivity

Základní materiál

Hliník s akustickým materiálem

Dokončit

Tkanina

Velikost

1200 * 3500 * 65 mm (jiné velikosti lze přizpůsobit)

Zvukotěsný index

38 db v průměru

Hmotnost

27 kg / m2

Používání

Rozdělení pokojů nebo dekorace pokojů v nouzi

Protipožární

Třída A

Environmentální

Stupeň E1

Balení

V dřevěné paletě

Vlastnosti výrobku:

1.Vysoký výkon. Aktivita oddíl je z různých funkcí, jako je vysoká hlučnost, protipožární, pohyblivé a snadné konstrukce.

2. Široké využití. Vhodné pro dekoraci hvězdného hotelu, tanečního sálu, upscale restaurace, kancelářských budov a konferenčních místností a dalších míst, které potřebují prostorový interval.

3.Výrobek má širokou škálu displejů: MDF nebo překližka s melaminovou vrstvou, tkanina, koberec, tkanina, umělá kůže, dřevěná dýha, vysokotlaký laminát, akustický panel, bílá deska atd. Barvu a vzor lze také přizpůsobit podle vašeho požadavku.

Hot Tags: operabilní oddíly náklady, operabilní oddíl csi kód Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, na míru, nejlepší, cena, UK
Dvojice:Pracovní stěnové systémy Další:Pracovní oddělovací stěna

Dotaz

You Might Also Like