Pracovní podrobnosti oddílu

Pracovní podrobnosti oddílu

Mobilní zvuková bariéra Představení produktu: Jsme obeznámeni s mobilní zvukovou bariérou, protože se používá v mnoha místech, kde obvykle chodíme. Například, když se zúčastníme svatebního obřadu přítele, možná vidíme zvláštní část v rohu sálu. A když máme večeři v soukromí ...

Podrobnosti o produktu

Pracovní podrobnosti oddílu

Představení produktu:

Jsme obeznámeni s detailem Operable Partition Detail, protože se používá v mnoha místech, kde obvykle chodíme. Například, když se zúčastníme svatebního obřadu přítele, možná vidíme zvláštní část v rohu sálu. A když jsme večeřeli v soukromé místnosti v restauraci, kde je špičková restaurace, můžeme vidět, že stěna není obvykle stejná jako nejvzdálenější stěna budovy. Tito jsou nazýváni Operable Partition. Výrobek má dobrou slávu mezi zákazníky v tuzemsku iv zahraničí. Má funkci zvukotěsné, protipožární, vnitřní dekorace a tak dále.

Specifikace:


název

Pracovní podrobnosti oddílu

Materiál

MDF, sklolaminát, hliníková akustika

Velikost

1200 * 4500 * 100 mm

Součinitel

48 db v průměru

Balení

Dřevěná paleta

Povrch

Závisí na materiálu povrchu

Povrchový materiál

Melamin, kůže, látku

Protipožární

Třída B1

Environmentální

Ano

Funkce

Rozdělení místností

Funkce

prostorově oddělený, redukce šumu, pokoj dekorativní


Upozornění při instalaci:

1. Povrch dělící stěny by měl být v souladu s předpisy.

2.Kvalifikované: povrchová hladina vypnutá, hladká, bez trhliny, žádná rosa hřebík, bez kladiva, úhel přímých linií, okraje, zakladatel, švy, žádné znečištění, stejná barva.

3. Dobrý vzhled: povrchová hladina vypnutá, hladká, bez trhliny, bez hřebíku, bez kladiva, tisková linie, žebro, rovný úhel, zakladač, švy, žádné znečištění, povrch je čistý a krásný.

Hot Tags: operabilní oddíl detail, operabilní oddíl podpora detail, operabilní dělení stěny detail, operabilní partition cad detail Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, na míru, nejlepší, cena, UK
Dvojice:Operační panelový oddíl Další:Pracovní dělicí stěna

Dotaz

You Might Also Like