Operační panelový oddíl

Operační panelový oddíl

Mobilní protihluková izolační vrstva Úvod: Mobilní zvuková izolace je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů z MDF, sklolaminátu a hliníku. Místnost s tímto produktem je obvykle velký prostor a plný vysokých testů. Často vidíme mobilní zvukotěsnou obrazovku ve velkých kancelářích a halách ...

Podrobnosti o produktu

Mobilní zvuková izolace

Produkce Úvod:

Mobilní zvukotěsná obrazovka je vyrobena z vysoce kvalitních MDF, sklolaminátu a hliníkových akustických materiálů. Místnost s tímto produktem je obvykle velký prostor a plný vysokých testů. Často vidíme mobilní zvukotěsnou obrazovku ve velkých kancelářích a hale s velkým měřítkem. Je to proto, že může uživatelům přinést spoustu pohodlí pro konkrétní situace, jako jsou velké party a bankety.

Specifikace produktu:

název

Mobilní zvuková izolace

Materiál

MDF, sklolaminát, hliníková akustika

Velikost

800 * 3500 * 65mm (ostatní mohou být přizpůsobeny)

Součinitel

38 db v průměru

Balení

Dřevěná paleta

Povrch

Glazura, normální

Povrchový materiál

Melamin, kůže, látku nebo lze přizpůsobit

Protipožární

Třída B

Environmentální

Stupeň E1

Funkce

Používá se jako prostorový oddělovač

Funkce

Zvukotěsný, nepromokavý, vodotěsný

Historie mobilní zvukové izolace:

Mobilní zvukotěsná obrazovka se ve skutečnosti objevila od starověku, naši starověcí lidé používají obrazovku jako oddíl obrazovky, často s nějakou inkoustovou postavou, krajinou nebo veršemi jako dekorativní postavy, aby odrážely mistrovské čisté a svěží a elegantní životní prostředí současně také ukazují elegantní kvalitu hostitele. Protože mnoho lidí je nostalgické, tento objekt stále existuje dodnes. S vývojem vědy a techniky a rozvojem průmyslu se změnilo nejen styl nebo materiál obrazovky. Různé materiály s různými styly obrazovky používajícími různá místa jsou různá jako předtím a hodnota objektu má i jiné provedení.

Moderní designová obrazovka se stává módnější a vypadá tak upscale atmosféru. Prostorové rozdělení zobrazuje svou maximální hodnotu. Místnost s flexibilním prostorem také dovoluje vnitřním prostorům více harmonizovat a odrážet bohatou chuť majitele.

Hot Tags: operabilní panelový oddíl, operabilní oddíl kapesní dveře Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, na míru, nejlepší, cena, UK
Dvojice:Pracovní oddělovací stěna Další:Pracovní podrobnosti oddílu

Dotaz

You Might Also Like