Moderní operabilní oddíl

Moderní operabilní oddíl

Skládací oddělovací stěna Představení výrobku: Skládací oddělovací stěna s funkcemi zvukové izolace a protipožární techniky, pružná pro oddělené prostorové prostory a plné využití prostorů. Platí pro výstaviště, hotely, nákupní centra, školy, multifunkční sál, banket hala,...

Podrobnosti o produktu

Skládací dělicí stěna

Představení produktu:

Skládací oddělovací stěna s funkcemi zvukové izolace a zpomalovače požáru, flexibilní k oddělenému prostoru a plnému využití prostoru.it použitelné na výstaviště, hotely, nákupní centra, školy, multifunkční sál, banketní sál, konferenční místnost, školení pokoj atd.

Detailní informace:

název

Skládací dělicí stěna

materiál

MDF Hliník, skleněná vata

Příslušenství

Trať, ocelové kolo, přenosová tyč

vysoký

3,5 m (lze vyrobit podle vaší poptávky)

široký

900mm (lze přizpůsobit)

Tloušťka

65mm (další velikost 80mm, 100m můžete vybrat sami)

Efekt absorpce zvuku

40 dB

Dokončit

Akustický panel

Rychlost požáru

Třída A

tvar

list

Environmentální

E1

Balení

kartony

aplikace

Výstaviště, hotel, nákupní centra, hotel a tak dále

Výše uvedená velikost a povrch lze přizpůsobit vašemu požadavku

Funkce:

A, cesta směrem k je flexibilní, může vybrat umístění rozumné skladování akumulace, nezachytit praktický prostor, může odpovídat stylu dekorace

B, hlavní panel stěny s ocelovou konstrukcí, mechanický rozšiřovací systém, zvukově izolační materiály, hustota těsnicích pásů z hliníkových slitin, speciální plasty, plechy a různé druhy povrchových dekorací, může být druhotná renovace.

C, nástěnná deska zavěšená speciální těžké univerzální závěsné kolo se stopováním z hliníkové slitiny v kombinaci s příslušenstvím, jako je pevný ocelový rám s úhlopříčkou, má za následek silný, stabilní a perfektní koncept.

D, boční stěny, utěsnění konkávní a konvexní hliníkovou slitinou a izolační izolační pás. Vnitřní komponenty jsou přijímány mechanickým zařízením (horní a spodní nastavitelný systém) s rukojetí.

E, stěna oddíl zavěsit na strop, země nekladá stopu, zajistit konzistenci a integritu ozdobného stylu.Jedná stěna flexibilní, pohodlné k taxiing. Dobrý výkon, vysokou trvanlivost, to je ideální upscale hvězdy.

Hot Tags: modernfold operable partition Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, na míru, nejlepší, cena, Velká Británie
Dvojice:Pracovní oddělené stěny Další:které lze ovládat stěnami

Dotaz

You Might Also Like