Konferenční místnost Oddělovače Akustické panely, akustická operabilní stěna

Konferenční místnost Oddělovače Akustické panely, akustická operabilní stěna

Základní informace Model č .: operabilní stěna type85 Použití: Hotel, hala, prostor pro pořádání a restauraci Zvuková stopa: 32db-36db Specifikace: 65mm, 80mm, 100mm Kód HS: 76101000 Tloušťka: 85mm Povrch: Šířka látky: 800 - 1200mm Původ: guangdong, Čína ...

Podrobnosti o produktu

Základní informace
  • Model č .: operabilní stěna typ85

  • Aplikace: Hotel, hala. Pokoj a restaurace

  • Zvuková stopa: 32db-36db

  • Specifikace: 65mm, 80mm, 100mm

  • Kód HS: 76101000

  • Tloušťka: 85 mm

  • Povrch: melamin, kůže, MDF, nástěnný papír, tkanina

  • Šířka: 800 - 1200 mm

  • Původ: guangdong, ČínaSpecifikace (85 mm)

Šířka panelu 500 - 1230 mm
Výška panelu 2000 - 6000 mm
Rám Hliník
Úkon Manuál
Zvukový důkaz 36 - 42 db
Vertikální profil Eloxované hliníkové profily s integrovaným magnetickým proužkem a těsnicími okraji uvnitř
Možnosti dokončení Fabric, dýha, HPL melamin, vinyl, koberec, zákaznický materiál, barevné provedení
Základní možnosti Překližka, Sádra, ocel, MDF
Maximální šířka Neomezený
Výběr dveří Jednoduché nebo dvojité dveře


Úkon :

Přepážky musí být horní opěrné, ručně ovládané panely skládané v oblasti navržené v plánech. Při uzavření musí být zděná stěna opatřena úplnou bariérou pro zpomalení zvuku. Nepoužívá se žádná podlahová dráha.


Dráha :

Kolejnice jsou vyrobeny z extrudovaného hliníkového eloxovaného hliníku 6063 - T6. Kryt dráhy musí využívat drážky a spojovací ocelové kolíky pro pozitivní vyrovnání přilehlých kolejových úseků a musí být zesíleny nad hlavami pomocí držáků kloubových tyčí. Hliníková kolejová kolejnice musí obsahovat integrovanou drážku pro matice přijměte kalenou čtvercovou matici pro připojení každé držáku klapky k horní části dráhy.


Vozík :

Systém dálkového stohování s dvojitým kolovým nylonovým vozíkem vyrobeným ze základny Materiál z temperované oceli POM 45 se používá podle schválené metody stohování.


Hliníkový obklad :

Panelové obložení bude standardní série s exponovanými hliníkovými ozdobami o tloušťce 15 mm zakončenými v 6063 - použije se eloxovaný hliník T6.


Panely:

Panely budou vyrobeny z 12 mm MDF desek a budou mít tloušťku 65 mm a maximální šířku 1230 mm, vyrobené na odpovídající akustickou klasifikaci a konstrukční podložku a namontované v celoplošně vytlačovaných hliníkových rámech se zajištěnou rohovou konstrukcí. Panelové plochy musí být dokončeny zvoleným materiálem .


Povrchová úprava panelu :

Povrch panelu bude dle požadavku zákazníka dokončen nebo jiným. Základními panely budou surové MDF ( finální materiály jako laminát, dýha, melamin nebo textil atd.).


Zatahovací mechanismus :

Horní a spodní lišta každého panelu musí obsahovat mechanické utěsnění z extrudované hliníkové skříně ručně ovládané rukojetí zasunutou do stropu panelu a otáčení rukojeti o 45 stupňů současně vysunout nebo zasunout horní a spodní těsnění ocelovým a pružinovým mechanismem které musí pevně držet těsnění v zataženém nebo prodlouženém režimu. Jednotlivé mechanizmy typu kliky musí aktivovat těsnění na podlahu a hlavu.


Těsnění:

Vinylové těsnění butanové pryže se použije jako horní a spodní a stejně jako uzávěrové těsnění pro operabilní stěnový systém. Zatahovací těsnění bude 23 mm.


Akustická izolace Materiál :

Používá se skleněná vlákna ze skelné vlny.


Magnetický pás :

Feritový plastový magnetický materiál se použije mezi hliníkovými profily pro zvýšení akustického výkonu stěny.


Stohování:

Panely se skládají podle dohodnuté metody av souladu s architektonickým plánem. Uspořádání stohovacího centra bude využito pro předmět projektu.


Aplikace:

Naše výrobky (mobilní oddíly) jsou široce využívány v hotelových banketních halách, zasedacích místnostech, výstavních halách, konferenčních sálech, mezinárodních konferenčních centrech, KTVs, upscale restauracích, kancelářských budovách, školách, nemocnicích a dalších.

Hot Tags: konferenční místnost děliče akustické panely, akustické operabilní stěny, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, na míru, nejlepší, cena, UK
Dvojice:Ne Další:Typy příček, kancelářské prostory, konferenční místnost

Dotaz

You Might Also Like