Pohyblivé nástěnné kolečka

Pohyblivé nástěnné kolečka

Zavedení produktu Aktivita dělení se týká rozdělení velkého prostoru na malý prostor kdykoli podle potřeby, který má funkci obecných činností stěnové stěny. Poznámky 1. výběr dělicího modelu: podle vánku, který zdobí návrh vhodného ...

Podrobnosti o produktu

Představení produktu

Aktivní rozdělení se vztahuje na rozdělení velkého prostoru na malý prostor kdykoli podle potřeby, který má funkci obecných činností stěnové stěny.

Název:

Kancelářská stanice

Materiál:

MDF, sklolaminát, hliník Acousti

šířka:

900-1200 mm nebo lze přizpůsobit

vysoký:

2000-16000 mm lze přizpůsobit

Požární odolnost:

Ano

barva

Modré nebo lze přizpůsobit

Koeficient absorpce zvuku

30-60 dB

Dokončit

tkanina

Poznámky

1. výběr dělicího modelu: podle vánku, který zdobí návrh vhodného modelování dělení, jako je například klasický čínský styl možnosti modelu obrazovky, evropský styl multi-selektivní módní skleněný oddíl a kovový oddíl. Účinek různých stylů dělicí fólie je také odlišný.

2. výběr barvy oddílů, výběr barvy oddílů podle celé barvy hotelové haly pro výběr vhodné barvy oddílů. vyvarujte se alternativního a nevhodného pocitu.

Aplikace:

1.Může být široce používán v hotelu, který se používá pro dělení místností do jiné části.

2. Může být použit pro konferenční místnost, tento druh výrobku může být použit jako příležitostná zeď, ale také má zvukotěsnou funkci. Při použití pro konferenční místnost můžete chránit důvěrné informace. Kromě toho může být vyrobena se všemi druhy povrchových úprav, které mohou zdobit pokoj krásné. Tento produkt je druh multifunkčního produktu.

Hot Tags: pohyblivé stěny na kolech Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, na míru, nejlepší, cena, Velká Británie
Dvojice:Zvukotěsná dělicí stěna Další:Pohyblivé obrazovky oddílů

Dotaz

You Might Also Like