Pohyblivý dělicí stěnový systém pro komerční místnost

Pohyblivý dělicí stěnový systém pro komerční místnost

pohyblivá zvukotěsná přepážka: <1> pohyblivá zvukotěsná přepážka je modernizovaný dekorační styl. Prostor může rychle a pohodlně oddělit prostor. A má zvukovou izolaci a tepelnou izolaci a ohnivzdornou funkci. <2> Rozdělovače místnosti jsou vyrobeny z vysoké hustoty s / s ...

Podrobnosti o produktu

pohyblivá zvukotěsná přepážka:

1> pohyblivá zvukotěsná přepážka je modernizovaný dekorační styl. Prostor může rychle a pohodlně oddělit prostor. A má zvukovou izolaci a tepelnou izolaci a ohnivzdornou funkci.  

2> Prostorové děliče jsou vyrobeny z vysoce hustého s / s rámu, speciální pryže, vynikající zvukové izolace z bavlny a povrchové desky atd. Povrchová deska je plochá a tvrdá.

3> Cílová deska je vložena do hliníkové kolejnice smontované s více směrovými koly; deska může být uložena různými způsoby.

4> Nepotřebuje stopu na podlaze, stopu zavěsíme pouze na stropy a může být ve stejné rovině se stropní výzdobou. Neovlivní to celý styl dekorace.

5> Okolo desky je pracovní stanice pro 3 osoby, může pomoci izolovat vstup zvuku.

6> Provozní způsoby jsou mnohem jednodušší, jsou lepší než staré způsoby, které se používaly na jaře dříve.

7> Pro větší pohodlí můžeme na palubu přidat jedno nebo dvojité dveře.

8> Máme mnoho různých povrchových úprav, abychom vyhověli různým požadavkům zákazníka a získali odlišný dekorační efekt.


Hot Tags: pohyblivá dělicí stěna pro komerční místnost, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, přizpůsobená, nejlepší, cena, Velká Británie
Dvojice:Dřevěné příčky Nástěnné návrhy Obývací pokoj Dekorace Restaurační příčky Další:MLV

Dotaz

You Might Also Like