Pohyblivý oddíl pro setkání

Pohyblivý oddíl pro setkání

pohyblivá patice je vždy pro zvukovou izolaci v zasedacích místnostech, může ji vyrobit z akustické bavlny z polyesterových vláken a panelu s tkaninovým panelem. Zvuková izolace může dosáhnout až 40-60 dB, to je dobré pro zvukovou izolaci. Shenzhen Vinco Zvukově izolační materiály Co., Ltd. —— akustická společnost, která prodává zvukotěsný materiál po celém světě.

Podrobnosti o produktu

Zvukotěsné pohyblivé dělitelné oddíly VINCO


akustické ovladatelné příčky se používají k rozdělení zasedacích místností, konferenčních místností, restauračních a banketových sálů atd., poskytuje pohodlné a efektivní řešení pro správu prostoru, panely se pohybují po stropní koleji bez nutnosti podlahových vedení nebo kolejnic, byla rozsáhle aplikována do hotelového průmyslu.


VINCO nabízí produkty a služby s ohledem na koncového uživatele. Vestavíme funkce, které poskytují výhody vlastníkovi po celou dobu životnosti oddílu. Díky funkcím, jako je ochrana okrajů, budou vaše oddíly vypadat dobře po mnoho dalších let.

Pohyblivé přepážky se skládají z řady vzájemně propojených plochých panelů a rychle nastavitelná zatahovací horní a dolní těsnění poskytují nejjednodušší ovládání v terénu, jednoduchá polovina otočení pasu s vysokou odnímatelnou rukojetí prodlužuje nebo zatahuje zvuková těsnění.

Rychle nastavitelná zatahovací těsnění šetří majiteli spoustu času během instalace a sundávání

Čas znamená peníze, zejména pro klienty, kteří si pronajímají zařízení pro schůzky a další funkce.

VINCO poskytuje povrchové úpravy panelů, jako je melamin, textilie, kůže, dřevěné dýhy, vysokotlaký laminát nebo jiné vlastní povrchy, panely se dodávají také nedokončené (surové mdf nebo překližka) pro dekoraci polí, které doplňují stavební prostředí.


隔断墙

Pozastavení panelu Špičkový závěsný systém bez nutnosti podlahové dráhy.
Šířka panelu Každý panel 600 mm - 1200 mm.
Dráha Hliníková nebo ocelová dráha
Válec na panelu Jednoduchý nebo dvojitý válec
Rámy panelů Vysoce odolné hliníkové vnitřní rámy z oceli vyztužené plnou výškou.
Horní a bottm těsnění Těsnící uzávěry s horním a dolním tlakem zajišťují pohyb a uzamčení bez námahy.
Modul Maximálně 700 mm - 1200 mm.
Skládání panelů Četné možnosti stohování panelů pro úplnou flexibilitu.
Plocha panelu MDF, překližka, tkaná textilie, kůže, dýha z přírodního dřeva, melamin, dřevěné lišty atd.
Dokončí Atlasový eloxovaný nebo polyesterový práškový povlak na všechny exponované hliníkové komponenty dostupné v široké škále barev jako standard.

隔断墙2隔断墙3隔断墙4隔断墙7隔断墙20隔断墙30隔断墙47

Hot Tags: pohyblivá přepážka pro setkání, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, přizpůsobená, nejlepší, cena, Velká Británie
Dvojice:Pohyblivá nástěnná restaurace s akustickou paticí nebo dělicí stěna hotelového prostoru Další:Posuvný pohyblivý oddíl zvukového důkazu

Dotaz

You Might Also Like