MLV

MLV

hromadně naložený vinyl vyrobený společností Factory v Číně Popis produktu Podlahové úpravy a spodní vrstvy se instalují pod hotovou podlahu, aby se snížil nápor, hluk nárazu a přenos vzdušného zvuku. Akustické podlahové podložky pomáhají strukturálně izolovat horní vrstvu podlahy od ...

Podrobnosti o produktu

hromadně naložený vinyl vyrobený společností Factory v Číně

popis produktu

Podlahy a spodní vrstvy se instalují pod hotovou podlahu, aby se snížil nápor, hluk nárazu a přenos vzdušného zvuku. Akustické podlahové podložky pomáhají strukturálně izolovat horní vrstvu podlahy od ostatních součástí. To v podstatě „zkratuje“ zvuk a brání průchodu dokončenou sestavou.

Tyto vinylové materiály s hromadným zatížením se používají k vytváření toho, co se běžně označuje jako „plovoucí podlaha“. Akustické podložky lze instalovat do mnoha druhů materiálů, včetně: umělého dřeva, tvrdého dřeva, laminátu, LVT (luxusní vinylová deska), betonu, koberců a dlaždic.

Specifikace produktu
produkt hromadně naložený vinyl
materiál PVC, hliník
barva Černá
velikost 1200 x 5000 mm atd
tloušťka 1,2 mm / 2 mm / 3 mm
hmotnost 4-5 kg / m2
akustický koeficient 27 dB - 30 dB
tvar válec
použití zeď, strop, podlaha
aplikace zasedací místnost, sál s více funkcemi, KTV, kino, divadlo atd

Jak se používá vinylový zvukově izolační materiál?

Můžete vložit MLV mezi vrstvy sádrokartonu nebo jiných stavebních materiálů a vytvořit tak stropy, podlahy a zvukotěsné stěny pro domácnosti, komerční budovy a průmyslová zařízení. Prvotřídní zvukotěsné systémy kombinují absorpci, tlumení, izolaci a hmotnost, aby dosáhly nejlepších zvukových izolačních výsledků.

Masivní vinylové zvukové bariéry nabízejí výjimečné snížení hluku přidáním hmoty s minimální tloušťkou. Například hromadně načtený vinyl č. 2 je pouze? palec tlustý. MLV # 1 je ještě tenčí a tloušťka 1/8 palce. MLV # 1 má samostatné hodnocení STC 26 a MLV # 2 má samostatné hodnocení STC 32. Hluky nemají šanci s takovou hustotou, která brání nežádoucím zvukovým vlnám v vstupu do místnosti, hudebního studia nebo kanceláře.

Můžete také zabalit plastové vodovodní potrubí, ocelové sloupy, kovové kanály a téměř cokoli jiného pomocí MLV, aby se minimalizoval přenos hluku.

光面隔音毡1

Hot Tags: mlv, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, přizpůsobené, nejlepší, cena, Velká Británie
Dvojice:Pohyblivý dělicí stěnový systém pro komerční místnost Další:Kvalitní pohyblivá dělicí stěna pro komerční použití

Dotaz

You Might Also Like