Akustická pohyblivá stěnová přepážka

Akustická pohyblivá stěnová přepážka

Základní informace Model č .: 65 styl Stav: nový Další volitelná tloušťka: 85/100 / 125mm Otevřený styl: skládací čelní deska: dýha, dřevo, tapeta, kůže, tkanina atd. Specifikace: ISO 9001 Kód HS: 76101000 Materiál : Tloušťka kovu: 65mm Povrchová úprava: Dokončeno Barva: Vlastní ochranná známka: ...

Podrobnosti o produktu

Akustická pohyblivá stěnová přepážka

Akustická pohyblivá stěnová přepážka přinesla velkou změnu lidské práce a každodenního života. Můžete rozdělit velký prostor do několika jednotlivých místností, které splní vaše specifické potřeby.


Pohyblivá třídní oddíl je vyrobena z vysoce kvalitního eloxovaného hliníkového rámu s ekologicky kompozitními materiály. Panely se pohybují na stropní trati bez požadavků na vedení podlahy nebo kolejnic. Panel má standardní tloušťku 65 mm, 80 mm a 100 mm a šířku až 1219 mm. Maximální výška může dosahovat 17 metrů.


Parametry

隔断详情介绍.jpg


Aplikace

Akustická pohyblivá stěnová přepážka se obvykle používá ve špičkových hotelech nebo restauracích a velkých sálech. když drží nějaké druhy aktivit od různých hostů, jako např. držení svatebního obřadu, vítězné hostiny a některé další velké strany, můžeme složit zásuvky, zatímco jindy je můžeme rozvinout. Celý proces je poměrně snadný a pohodlný.

17.jpg


Hot Tags: Akustické pohyblivé stěny příčky, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, na míru, nejlepší, cena, Velká Británie
Dvojice:Pohyblivé vnitřní stěny Další:skládací typ pohyblivých stěnových příček DIY

Dotaz

You Might Also Like