Akustický pohyblivý oddíl

Akustický pohyblivý oddíl

Shenzhen Vinco Zvuková izolace Materials Co, Ltd je jedním z nejlepších akustických pohyblivých výrobců dělitel a dodavatelů v Číně, vítáme na velkoobchodní naše přizpůsobené akustické pohyblivé dělení dělané ve Velké Británii, a také vítáme, aby zkontrolovali cenu u nás. Akustický panel Fabric Aktivní dělicí ...

Podrobnosti o produktu

Shenzhen Vinco Zvuková izolace Materials Co, Ltd je jedním z nejlepších akustických pohyblivých výrobců dělitel a dodavatelů v Číně, vítáme na velkoobchodní naše přizpůsobené akustické pohyblivé dělení dělané ve Velké Británii, a také vítáme, aby zkontrolovali cenu u nás.

Akustický panel Fabric Aktivní rozdělení

Přehled výrobků:

Aktivní rozdělení typových řad 65mm, 80mm, 100mm tloušťky s využitím PAR skleněných vláken, odolnost proti ohni, tepelná odolnost a koeficient snížení hluku jsou v souladu s americkými normami ASTM.

Také Kvalita produktu byla zjištěna prostřednictvím Národního dozoru nad jakostním a technickým dohledem a dosáhla národních standardů kvality.

Specifikace:

název

Akustický panel tkaniny Aktivní oddíl

Materiál

MDF, sklolaminát, hliník akustický

Dokončit

Vrstva akustického panelu na obou stranách

Součinitel

50 dB

Tloušťka

95 mm (povrch s textilním akustickým panelem na obou stranách)

Šířka

800-1230mm (šířka může být vyrobena podle vaší poptávky v omezeném rozsahu)

Výška

2000-4500 mm

Protipožární

Třída A

Environmentální

Třída E1

Struktura dokončení:

A, série aktivních dělících desek se sklem, melaminovou deskou, protipožární deskou, barevnou ocelovou deskou, sádrovou deskou a dalšími dekorativními stěnovými panely vyrobenými z modulu.

B.Nábytek přepážky je vyroben z rámu z hliníkové slitiny a oceli s protipožární ochranou, odolností proti vlhkosti, zvukovou izolací, ochranou životního prostředí, deformací atd. v rozvržení hotelu rozdělení, barva a dekorace povrchu musí udržet hotel jednoduchou eleganci, trvanlivé a flexibilní využití prostorové rozmanitosti a velmi módní hotelový interiér po rozdělení.

Hot Tags: akustické pohyblivé přepážky Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, na míru, nejlepší, cena, Velká Británie, pohyblivé systémy dělicích stěn
Dvojice:Pohyblivá stěnová architektura Další:Akustické skládací oddíly

Dotaz

You Might Also Like