Posuvné skládací oddíly

Posuvné skládací oddíly

Shenzhen Vinco Zvuková izolace Materials Co, Ltd je jedním z nejlepších posuvných výrobců skládacích dělících a dodavatelů v Číně, vítáme na velkoobchodní naše zakázkové posuvné skládací oddíly vyrobené ve Velké Británii, a také vítáme, aby zkontrolovali cenu u nás. skládací typ kancelářský oddíl Výrobek ...

Podrobnosti o produktu

Shenzhen Vinco Zvuková izolace Materials Co, Ltd je jedním z nejlepších posuvných výrobců skládacích dělících a dodavatelů v Číně, vítáme na velkoobchodní naše zakázkové posuvné skládací oddíly vyrobené ve Velké Británii, a také vítáme, aby zkontrolovali cenu u nás.

skládací kancelářský oddíl

Přehled produktů:

Kancelářské oddíly typu skládací se také nazývají oddělovací stěna aktivit, oddílů, panelů aktivit, obrazovky činností, pohyblivé obrazovky a pohyblivé zvukové izolace stěny. Může to být průmyslová výroba, snadno instalovatelná a opětovně použitelná, s protihlukovou ochranou, ochranu a další funkce.

Detailní informace:

název

Pracovní typ kancelářského oddílu


Základní materiál

MDF, hliník, akustický materiál

Dokončit

Fabric (lze vyrobit podle vaší poptávky))

Tloušťka

80mm

Součinitel

46db

Šířka

800-1200 mm (může být přizpůsobeno v omezeném rozsahu)

Výška

2000-4500mm (lze přizpůsobit)

Protipožární

Třída A

Environmentální

E1

Balení

Použijte karton nebo dřevěnou paletu

Vysoká a tloušťka, široká, i povrchová úprava lze přizpůsobit požadavkům zákazníka v omezeném rozsahu

Klasifikace produktu:

Skládací Montovaný typ:

Aktivitu lze instalovat a zabalit podle vašeho použití. je sestaven z lehké přepážky, která je vysoká jako stropní místnost nebo jen část místnosti vysoká. tloušťka je 6 až 12 cm a široká je 60 až 120 cm, rám z dřevěných nebo tenkostěnných kovových profilů, oboustranné samolepky jsou překližky, dřevovláknité desky nebo sádrokarton.

Typ Push:

Tento typ oddílů lze tlačit podél dráhy. Jsou složeny z několika kluzných deskových desek, jejichž šířka je obecně 60 až 120 cm. Výška může být provedena podle potřeby.

Typ skládací:

Tento skládací typ oddílů činnosti složený ze skupiny desek.there jsou široké a úzké typy. Deska širokého typu je stejná jako deska typu push.each horní desku pomocí nastavené směrové směrové kladky namontované na kolejnici s závěsem připojit křídlo, může se skládat a zasunout do úložného prostoru, když jej nepotřebujete.

Typ závěsu:

Hang Rozdělovací deska v horním prostoru místnosti, může být zvednuto a pádu nastavit motor a pohybovat se kolem. Prostor může být zcela uzavřen, také částečně oddělen. Tento oddíl byl použit pro skryté výstavní síň, sál a víceúčelový sál a další budovy, také pro záznam Úřadu pro úpravu hlasitosti a pro divadelní proscenium jako protipožární oponu.

Hot Tags: posuvné skládací přepážky Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, na míru, nejlepší, cena, Velká Británie, skládací kancelářské oddíly
Dvojice:Skládací stěnový systém Další:Ne

Dotaz

You Might Also Like