Skládací stěnový systém

Skládací stěnový systém

Představení produktu Jedná se o druh dočasné zdi, která má jak funkci protihlukové izolace, tak funkci protipožární, která se obvykle používá k rozdělení prostorového prostoru. Kategorie: 1. Obrazovka využívá dvojité zavěšení a každý kus obrazovky může být nezávislý, s vysokou flexibilitou, může být ...

Podrobnosti o produktu

Představení produktu

Jedná se o jakousi dočasnou zeď, která má jak funkci zvukotěsnění, tak funkci protipožární, která se obvykle používá k rozdělení prostorového prostoru.

Název:

Dočasná zeď

Materiál:

MDF, sklolaminát, hliník Acousti

šířka:

900-1150 mm nebo lze přizpůsobit

vysoký:

2000-16000 mm, lze přizpůsobit

Požární odolnost:

Ano

barva

Bílé, nebo lze přizpůsobit

Koeficient absorpce zvuku

30-60 dB

Kategorie:

1. Obrazovka přijímá dvojité zavěšení a každý kus obrazovky může být nezávislý, s vysokou flexibilitou, může se otáčet a ukládat v libovolné poloze, může být také kombinován do více pracovních prostorů.

2. Dvojitý čip - obrazovka byla zavěšena jedním kolečkem a každý dva kusy dveřní závěsnou obrazovkou společně na orbitu push-pull, sklopný, ale nemůže se otáčet, vhodný pro rychlou instalaci, často skrytá deska na konci hlavní dráhy .

Teorie

1, kolokace barvy, zvětšuje barvu prostoru.

2, výběr materiálů a zpracování. V souladu s požadavkem od zákazníků můžeme pečlivě vybírat a zpracovávat materiály, abychom dosáhli dobrého tvaru obrazu a krásné barevné kolokace.

Hot Tags: skládací stěnový systém, skládací stěnové systémy obytné, vnitřní skládací stěnové systémy, vertikální skládací stěnový systém, skládací stěnový systém, skládací stěnový systém, skládací stěnový systém Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, na míru,
Dvojice:Skládací obrazovky rozdělení Další:Posuvné skládací oddíly

Dotaz

You Might Also Like