Skládání oddíl stěnový systém

Skládání oddíl stěnový systém

Pohyblivé stěny panely Úvod k produktu: mají pohyblivé stěny panely, snadná instalace, opakované použití, anti oheň, funkce Eco-friendly atd. Pomůže vám využít prostor racionálně a efektivně, uvážením prostorové vztahy s uživateli, rozdělením prostoru přiměřeně při návrhu do...

Podrobnosti o produktu

Pohyblivé Nástěnné panely

Úvod k produktu:

Mají pohyblivé stěny panely Snadná instalace, opakované použití, anti oheň, funkce Eco-friendly atd.

Pomůže vám využít prostor racionálně a efektivně, tím, že prostorové vztahy s uživateli, rozdělením prostoru rozumně kdy návrh plně využít prostor, uložte hodně prostoru.

Podrobnosti:

Název produktu

Pohyblivé Nástěnné panely

typ

Pohyblivé, posuvné

Materiály

MDF, MGO board, hliník

Hlavní příslušenství

Trať, zablokuje kolo, převod bar

Dokončit

Proti požární tkaniny

Šířka

1000mm

vysoká

Do 4,5 m

Tloušťka

80mm

Nehořlavosti

B1

Životního prostředí

E1

Výše uvedené šířka, vysoká, tloušťka, jakož i povrch lze přizpůsobit

Teorie:

Obecně platí společnost, hotel a další velké příležitosti často používají mobilní nástěnný panel. V práci mobilní nástěnný panel může zlepšit prostředí prostoru může rozdělit celý podnik velký prostor pro každého malého prostoru, požadavkům různých odvětví a typy pracovního prostoru, omezte práci potíže. V denní, mnoho rodin, kancelářské prostory, oblast činnosti a tak na také ve využívání mobilních stěnových panelů.

Existuje mnoho druh pohyblivé stěny oddílu:

1. hliníkové slitiny stěně oddílu, je oddíl panel s hliníkové slitiny jako hlavní rámec práce s jinými materiály deska datum, může být tlačil a vytáhl, často používané v místnosti velký prostor.

2. sklo pohyblivé oddíl, je kovový rám, skleněná mozaika nástěnný panel. přesun přes Stropní bodové a má prodyšný, světlé, barevné, dobré těsnící vlastnosti.

3. skládací nástěnný panel, to je hodný oddíl není nutné instalovat, jen skládání úhel ne zcela otevřené stát na podlaze a to může být zcela složit když ne v použití, pohodlné a bezpečné.

Hot Tags: skládací systém oddíl, skládání příčkové systémy Číny, výrobci, dodavatele, výrobce, velkoobchod, vlastní, nejlépe, Cena, Velká Británie
Dvojice:Skládací oddíl Další:Skládací oddíl Rezidenční

Dotaz

You Might Also Like