Skládací obrazovky rozdělení

Skládací obrazovky rozdělení

Uvedení produktu Tento výrobek byl vyroben z akustického materiálu, který se používá k rozdělení místnosti na některé části. Výhoda Celá konstrukce, která se instaluje, je ve strojírenské výrobě. Neexistuje žádné znečištění hlukem a prachem. Materiály, které se používají se zelenou ochranou životního prostředí, ...

Podrobnosti o produktu

Představení produktu

Tento výrobek byl vyroben z akustického materiálu, který se používá k rozdělení místnosti na některé části.

Název:

Rozdělovač pokojů

Materiál:

MDF, sklolaminát, hliník akustický

šířka:

900-1100 mm nebo lze přizpůsobit

vysoký:

2000-15000mm lze přizpůsobit

Požární odolnost:

Ano

barva

Zelená nebo lze přizpůsobit

Koeficient absorpce zvuku

30-55 dB

Výhoda

Celá konstrukce, která se má instalovat, je ve strojírenské výrobě. Neexistuje žádné znečištění hlukem a prachem. Materiály, které se používají se zelenou ochranou životního prostředí, bez štiplavého zápachu, který se liší od tradiční dekorace, hluk pachu je nesnesitelný. Tento rychlý a čistý, pohodlný a ekonomický vzorec dekorací stále více a více přitahuje pozornost lidí a vysokou chválu. Cena je rozumná a funkční rozmanitost, což je velmi ekonomické a praktické stavební materiály.

Funkce

1. Obvyklý talíř: obrazovka nejjednodušší, pouze se zpětnou funkcí.

2. Potřebná expanzní deska: každá týmová obrazovka má čelní desku s funkcemi pro škálování a vzpěry nahoru a dolů, které se používají ke zhutnění celé obrazovky, utěsnění.

3. Dveře ve dveřích: má podpůrnou funkci.

4. Pogumovaná deska: v každé skupině potřebná zadní deska s funkcemi podpěry, boční deska má elastickou měkkou gumu a používá se při mírném srážce se stěnou.

Hot Tags: skládací oddělovací obrazovky, skládací oddělovací obrazovky domů Čína, výrobci, dodavatelé, továrny, velkoobchod, na míru, nejlepší, cena, UK
Dvojice:Skládací stěny pro domů Další:Skládací stěnový systém

Dotaz

You Might Also Like