Difuzory Stropní akustický panel Ohnivzdorný zvukotěsný materiál

Difuzory Stropní akustický panel Ohnivzdorný zvukotěsný materiál

Funkce: Akustický difuzní materiál: Masivní dřevo Velikost: 600 * 600 * 70 mm nebo na zakázku Povrchová úprava: Malování Barva: Příroda Typ: QRD Název produktu: Hluková regulace Zvuková difúze QRD Difuzor Dřevěný akustický panel Použití: vnitřní obložení Funkce: Ekologicky šetrné

Podrobnosti o produktu

popis produktu
Produkt
Zvukový difuzér QRD
Funkce
Zvuková difúze
Materiál
Masivní dřevo
aplikace
Studio, hlediště, domácí kino, kino, přednáškový sál
Velikost
600 x 600 x 70 mm
Povrch
Malování
Instalace
Šroub na zeď

Difuzory se používají k léčbě aberací zvuku v místnostech, jako jsou ozvěny. Jsou vynikající alternativou nebo doplňkem absorpce zvuku, protože neodstraňují zvukovou energii, ale lze je použít k účinnému snížení výrazných ozvěn a odrazů, které stále ponechávají živý ozvučovací prostor. Ve srovnání s odrazivým povrchem, který způsobí, že se většina energie odrazí pod úhlem rovnajícím se úhlu dopadu, difuzor způsobí vyzařování zvukové energie v mnoha směrech, což povede k více difuznímu akustickému prostoru. Je také důležité, aby difuzor šířil odrazy v čase. Difuzory mohou napomáhat šíření zvuku, ale proto se v mnoha případech nepoužívají; častěji se používají k odstranění zbarvení a ozvěn.

Difuzory QRD jsou určeny k rozptylu zvuku v jednom nebo ve dvou směrech. Fraktální konstrukce lze použít k rozšíření šířky pásma.

aplikace

Difuzory QRD jsou široce využívány ve studiu, přednáškovém sále, domácím kině, kině, soukromém klubu, špičkovém klubu, koncertních sálech, tělocvičnách, letištích, hotelech, kanceláří, konferenčních místnostech, jednacích místnostech a na všech kulturních a zábavních místech.


Hot Tags: difuzory stropní akustický panel ohnivzdorný zvukotěsný materiál, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, přizpůsobený, nejlepší, cena, Velká Británie
Dvojice:Čína akustické ošetření difúze Dřevěné umělecké zvukový difuzor na prodej Další:Závěsné akustické ozvučnice

Dotaz

You Might Also Like